Wyniki wyszukiwania

1. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

czas to zmienic
  2. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

przesadziles z iloscia i wyslales zakladke z automatu do polowy troli na tebach :p
  3. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

Kiedyś na serwerach najlepsze sojusze np top 10 mialy wspolną zakladke niezaleznie od koloru :p i tam sie robilo co chialo :p oczywiscie z kulturką i zaden modek ci nie usuwal wpisow chyba ze ktos przegial . teraz chyba za duzo pretensji ludzie maja za wbite kolony z poprzednich swiatow :p
  4. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

zacytuje kawal wody :p (wersja na forum) -co mówi lama do lamy? -uciekamyyyyyyyyyy
  5. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

ja bym tam z nimi pogral nauczyliby mnie lepszego synchro :p
  6. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

Tomaszu nie jestem z 1 łapanki i nie zwolnię ci slotów , za to trzymaj parę w zapasie :) i znikneło moje pytanie o te raporty z fejkami no ale widocznie wstyd pokazac :p widzę że złoty dzis nauczył się uniki robić :)
  7. suchy1981

[Legalny] GRCRTools

nawet na forum mi przegladarka siada a przeinstalowałem ją właśnie i tylko grcrt mam zainstalowane :p
  8. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

a mów :p jakby był na grze to by srał sowami jak wczoraj :p Groźnie się zapowiada tylko problem w tym ze to ja do was płynę a wy jak boby wyspowe siedzicie w jednym miejscu bo by was lali az miło ... choc pokozaczyc na moje morze :p no ale słupy żeby przenieść to trzeba najpierw odłączyć...
  9. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

takie czasy w grepo ze wiecej nieaktywnych jest na serwie niz aktywnych :p no ale nalesniczkowi to z 6 kolonow dzis wysle , sloty są :p no i bedziemy juz blisko
  10. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

ja tam wiem jak wolisz :)
  11. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

wiadomo ze wiecej :p lece teraz do nalesniczka ... PS-polecam wbijac kolony nieaktywny juz ponad 1 dzien :p
  12. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

bede cie fejkował kolonami na wszystkie miasta :p
  13. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

jak bede blizej to zobaczysz cos wiecej a na razie top to co leci , w koncu zmysly podwoiles :p zreszta skoro to fejki to bys sie tym tak nie przejal ... no chyba ze przeraza cie ich liczba na liczniku to musisz sie niestety przyzwyczaic
  14. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

slij ataki nie marudz , to samo robicie , ja tylko kopiuje od tomaszka ,nalesniczka i Matiego a co do mojego stanu zdrowia to pozwala mi na 25h grania dzien w dzien mimo to dzięki za troskę
  15. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

wczoraj znowu widziałem "słynne" synchro na tebach w wykonaniu pryszczatych 17-latków wykupiliscie "licencje" na stałe czy tylko jak mama da kieszonkowe raz w miesiacu?
  16. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

Niektórzy tu mają smutne życie :p
  17. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

to dużo tych ogni nie macie
  18. suchy1981

Sytuacja na świecie Teby

tymi fejkami? :)
  19. suchy1981

Dyskusja na temat Grepolympii.

A wiesz kolego co to opcja edytuj czy zatrudnili cię tylko do kasowania wpisów ? Ciężko usunąć jeden wyraz którego i tak wiekszość nie zrozumiała Wrzucam jeszcze raz Narobiliście eventow ze pomiedzy jednym eventem a drugim jest okres moze tygodnia gdzie idzie normalnie podbic miasto bo...
  20. suchy1981

Dyskusja na temat Grepolympii.

Zróbcie event bez złota ... wtedy ci wasi zlotnicy beda na samym koncu lancucha pokarmowego