Wyniki wyszukiwania

1. [Omawiane] Rezerwacje

Cześć :) Od pewnego czasu męczy mnie jedna rzecz, która prawdopodobnie jest błędem, ale pewności nie mam. Chodzi o limit rezerwacji. Zakładając, że limit rezerwacji to sloty + 0. Mam jednego slota, wstawiam kolona i chcę wrzucić rezerwację (spóźniony). Nie mam takiej możliwości, bo okupowane...
  2. [Wyjaśnione] Kartoteka

Cześć :) Nie znalazłem tego nigdzie, więc chciałbym się zapytać, czy w grepolis jest coś takiego jak przedawnienie wykroczenia, czy też, że tak powiem, "błędy młodości" pozostają na stałe przypisane do konta?
  3. [To nie błąd] Niepoprawny agresor podczas okupowania

Po namowie miśka zdecydowałem się tutaj opisać problem, który pojawia się w grepolis odkąd pamiętam i jestem zaskoczony, że nic się nie dzieje w celu naprawienia tego. Opisze sytuację. Gracz A okupuje miasto gracza B. Gracz B miał wojsko na wsparciu/wysłał jako wsparcie wojsko do gracza C. W...
  4. [Nie można powtórzyć] Problem z handlem złotem

Cześć ;) Jak zapewne wielu z was planowałem sobie trochę pohandlować i zarobić. Trafiłem na nowy świat, pohandlowałem i napotkałem na coś takiego : http://imageshack.com/a/img921/4879/z7V8Ep.png Nie mam możliwości wybrania złota jako oferty, pomimo szczerych chęci, nie znalazłem rozwiązania...