Wyniki wyszukiwania

1. Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Co tu tak cicho się zrobiło. Wie ktoś czy i gdzie gra teraz Leonidas I?
  2. Sparta party

Odp: Sparta party Masz kogoś konkretnego na myśli? :rolleyes:
  3. Sparta party

Odp: Sparta party Chyba tak.
  4. Sytuacja na świecie Retimno

Odp: Sytuacja na świecie Retimno No nie koniecznie. Na jakimś tam świecie(już nie pamiętam) był taki gościu który sb zabunkrował miasto a później wszystkich wyzywał na forum i prowokował. Nikt mu nie dał rady
  5. Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Bo moim zdaniem najłatwiejszy. - - - Automatycznie połączono posty - - - Nie było mnie w grepo niecałe pół roku, a tyle się zmieniło...
  6. Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna Fajnie się zapowiada...
  7. Naksos - Party

Odp: Naksos - Party Niech mi ktoś poda ustawienia.
  8. Amnesia

Chcę Wam zaprezentować sojusz Amnesia. To moja pierwsza prezentacja sojka. Obrazek wrzucę jak będę umiał :P Sojusz Amnesia rozpoczął swą przygodę na świecie KNOSSOS pod przywództwem info123. Następnie zaczęliśmy grać na HIPERBOREI jako Grepolisowa mafia i zrobił restart na KNOSSOS. Teraz gra tam...
  9. Maraton - Party

Odp: Maraton - Party Całkiem niedaleko jesteś.
  10. Maraton - Party

Odp: Maraton - Party haha Imperium romanum 2, 1 i 5
  11. Maraton - Party

Odp: Maraton - Party My już czekamy na PON w okolicy.
  12. Dam Ci... Co z tym zrobisz?

Odp: Dam Ci... Co z tym zrobisz? Dam koleżance. Dam Ci cyfrę
  13. Maraton - Party

Odp: Sytuacja na świecie Maraton Ale trzeba siedzieć 24/h przy tej prędkości.
  14. Sytuacja na świecie Maraton

Odp: Sytuacja na świecie Maraton Dzięki za rady. Ja na każdym świecie rozwijam się powoli i systematycznie.
  15. Sytuacja na świecie Maraton

Odp: Sytuacja na świecie Maraton Ja zakładam sojka na północy już pierwszego dnia(mam nadzieję) ;)
  16. Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Sytuacja na świecie Lamia Uważaj na niego- nie wiem jak ale bardzo łatwo wyłapuje nieaktywnych, a później traci 3 offy, żeby móc poszpanować przed kumplami. Co jeszcze lepsze- wywala ludzi z soja jak ktoś go nie ubóstwia.
  17. Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Sytuacja na świecie Lamia Dość ich dużo. Gdyby mnie wywalili ze sparty to dojdę do: Bractw Miecza FORMOZY DARX PACTU - - - Automatycznie połączono posty - - -
  18. Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Sytuacja na świecie Lamia Ale jaki jest bałagan... :) Poza tym. Przyczepcie się do Bractw Miecza.