Wyniki wyszukiwania

1. KasaBlanek

Gracz Roku 2016 - głosowanie

a) KasaBlanek b) Suchus II
  2. KasaBlanek

Gracz Roku 2016 - typowanie

1) a) KasaBlanek b) suchus II c) suchus II d) Lilka zawsze służy dobrą radą i pomocną dłonią :) 2) a) KasaBlanek b) Dr4gunov c) Dr4gunov d) Wspaniały przywódca, potrafiący zawsze zapanować nad sytuacją
  3. KasaBlanek

[Niezweryfikowany] Planer Ataków - Synchro

Dość przydatne :)
  4. KasaBlanek

Dyskusja na temat nowego świata

Mój przyszły świat na pewno musi być podobny do "KOS" :) Tylko fajnie by było, gdyby bonus nocny zaczynał się o 22, bo trochę średnio siedzieć przy mobilku na zabawie w sobotę :)
  5. KasaBlanek

[Ulepszenie] Misje Wyspowe

Witam! Moim pomysłem na "udoskonalenie gry" jest zmiana misji wyspowych na inne :) Wymyślić coś ciekawszego, gdzie będą potrzebne też ognie/biremki itp. :) Na przykład: Troja została spalona, a wojska nieprzyjaciela płyną do pobliskich wiosek. Mieszkańcy proszą Cię o pomoc. -Moneta mądrości...
  6. KasaBlanek

[Wyjaśnione] Zakup Złota

Fabian203 -.-'''
  7. KasaBlanek

[Nowość] Oglądanie reklam za złoto

Nie miałoby to najmniejszego sensu :) Nie robiłbym nic tylko oglądał reklamy, albo ustawił z automatu (co przy nowszych smartfonach jest możliwe) na calusieńką noc :) Jeśli miałaby być taka opcja to maksymalnie za 1 reklamę 3-5 złota :)
  8. KasaBlanek

[Wyjaśnione] Zakup Złota

Bardzo dziękuję :) Szukam sposobów na "tańsze złoto", bo mamy na świecie pewnego gracza, po którego podliczeniu wyszło mi, że wydał 2700zł w ciągu 3 dni :) I nie jest to jednorazowy wybryk, lecz ciągła gra...
  9. KasaBlanek

[Wyjaśnione] Zakup Złota

Witam! Czy zakup złota przez serwis "allegro.pl" jest legalny i zaufany? Mówię przykładowo o tej aukcji: /ciach/