Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] zmiana emailu

A nie umiesz się logować na login i hasło?
  2. [Omawiane] Co to za trirema?

A wiesz co? Może masz rację:p
  3. [Omawiane] Co to za trirema?

Wiem, ale byłby raport.
  4. [Omawiane] Co to za trirema?

Zniknęła. Ale wątpię, żeby to było wsparcie.
  5. [Omawiane] Co to za trirema?

Ludzie, powie mi ktoś, co to za trirema w moim porcie?
  6. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

Już kiedyś taka była...
  7. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

No, a teraz niech moderatorzy wyrażą swoją opinię!
  8. [Przekierowano do ticketów] Czary nie działają

Witam. Nie wiem czy zauważyliście, że nie działają czary "Zew morza" i "Przyrost liczby mieszkańców". Przykłady: Na świecie Ialissos rzucam czar "Przyrost liczby mieszkańców", a i tak muszę czekać 7 min. Zaś na świecie Lapitos rzucam czar "Zew morza", a statek kolonizacyjny i tak potrzebuje tyle...
  9. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

Jak chcecie, to zróbcie poprawki, ja nic lepszego nie wymyślę. A jednostki można zrobić takie: Sturęki: Atak(broń obuchowa) 1200 Obrona: broń obuchowa: 1000 broń tnąca: 500 broń dystansowa: 350 gigant: Atak(broń tnąca)1405 Obrona: broń obuchowa: 850 broń tnąca: 756 broń dystansowa: 934
  10. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

A dlaczego na nie?
  11. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

Czy żaden z moderatorów się tu nie odezwie? Hej, dlaczego wszyscy na nie? Naprawdę, nie znacie się na tym, co fajne. A moderatorzy nic! Nawet się nie odezwą.
  12. Forge of Empires

No właśnie, co ją tak krytykujecie?
  13. Zna ktoś jakieś dobre mmorpg lub przeglądarkowa podobna do grepolis.

Polecam grę Forge of Empires. Też od Inno.
  14. [Przekierowano do ticketów] Brak możliwości przesłania surowców na budowę Cudu

Teraz jestem już od czterech dni, i nadal nie mogę.
  15. [Nowość] Handel monetami

Uważam, że pomysł ekstra, tylko właśnie z poprawką, którą cytuję poniżej: .
  16. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

A weź się nie czepiaj. Zresztą czary nie są całkowicie skopiowane, a są tylko podobne. Za to wartość i koszt jednostek do ustalenia, a koszt czarów np. taki: Hojność Gai: 60 łask, Gniew Gai: 100 łask, Narodziny Potworów: 200 łask, Gigantomachia: 300 łask.
  17. [Ulepszenie] Nowa bogini - Gaja

Mam pomysł na nową boginię - Gaję. Jej jednostki mityczne to: boski wysłannik, Sturęki i gigant. Zaklęcia mogłyby być takie: Hojność Gai- w wybranym mieście produkcja surowców zwiększa się o 10% na 24h. Gniew Gai-uszkadza 1-2 budynki. Narodziny potworów - wybrane miasto otrzyma 5 losowych...