Wyniki wyszukiwania

1. Bunt, grrr ;/

jak ja buntu nie lubie ;/ ale tak: wyslalem atak z buntem z miasta A do miasta B. ale tego wojska wyslalem baardzo malo i chcialbym wiecej zeby tam bylo. To z mojego miasta C do tego B musze ATAKOWAC czy wysylac OBRONE ? (bunt idzie 30 min, a z C do B ok 1 godz) prosze o szybko odp...
  2. Niezniszczalne transportowce..? ;>

Siemka ;] Dzis zaatakowalem goscia ktory mial duuuzo wojska, naprawde pokazna ilosc. Ale ze statkow tylko 50 transportowcow. I atak idzie jeszcze jeden poniewaz nie wybilem mu jeszcze calego ladowego, ale transportowcow nie niszcze nawet gdy wysylam statki ogniowe.. Dlaczego..?
  3. Bunt

Elo wyslalem atak z buntem, ale tylko 200 procarzy i 50 birem. Chcialbym wyslac wiecej mojego wojska zeby tam bylo (z innych miast) wiec musialbym wyslac jako atak czy wsparcie do miasta w ktorym jest wywolywany bunt..? Na starszym swiecie bylo tak ze wysylalo sie wsparcie do podbijanego...
  4. Powrot z podziemnego krolestwa

Elo nie rozumiem tego czaru chodzi o to ze zwroci 10% calego wojska jakie mialem w danym miescie? czy tylko podczas jakiegos ataku..?
  5. Statystyki - link..?

Siemka Jakies pol roku temu gralem w sojuszu na Beta. Panowal tam ostry rygor ;] I kontrolowane byly rowniez cotygodniowe przyrosty i straty pkt, pkt walki, obrony, itd. Kojarzycie moze link do tej stronki z tymi statystykami..? I czy istnieje to na swiecie Ksi?
  6. Wywolaj Bunt

Przy ataku na wioski mam do wyboru "wywolaj bunt" - o co z tym chodzi??
  7. "gracz jest zablokowany"

Witam! Mam gracza na wyspie ktory zostal zablokowany na 5 dni. Minelo juz z 10 dni a ja nadal nie moge go ani zaatakowac ani szpiegowac. O co chodzi? Kiedy bede mogl go zaatakowac?
  8. Podbicie na 2.0

Siemka ;D Mam pytanie co do podbicia miasta na wlasnej wyspie. Tzn, czy musze budowac statek kolonizacyjny aby przejac/zalozyc miasto na mojej wyspie? Slyszalem ze nie trzeba, ale nie wiem przy jakiej to wersji, dlatego pytam ;]
  9. Korespondencja masowa niedostepna...

...dlaczego?? Jestem zalozycielem sojuszu na Theta a nie moge napisac wiadomosci masowej...
  10. Rangi

Jakie sa rangi?? Ja mam juz nieustanny wojownik i rabus Ale jakie sa jeszcze??
  11. Teatr

Wlasnie stawiam teatr bo w opisie bylo cos napisane ze zwieksza on wartosc kulturalna mojego polis. No dobraa ale jak??
  12. Heroiczna sila - atak??

Jezeli idzie na mnie jeden atak a mam 202 laski i atene, to na moja wioske nie moge puscic heriocznej sily. Ale jezeli klikam na wioske ta co mnie atakuje to moge. Czyli jak dam tej wiosce co mnie atakuje to znaczy ze ja bede silniejszy o 10% w walce czy on?? Prosze o szybka odp. Zostalo mi 35...
  13. Legion

..:~ZAŁOŻYCIEL~:.. Domexb ..:~LIDER~:.. Worlon Wojtass18 Gorn15 ..:~DYPLOMATA~:.. Trwaja wybory... ...:~REKRUTACJA~:... Kodżo Wojtass18 Od 2500pkt. ..:~MODERATOR FORUM~:.. Marcoss18 ...:~RANGI~:... Sa bardzo fajne :) ******REGULAMIN SOJUSZU****** 1. Jestesmy aktywni co najmniej...
  14. Zakladanie koloni

kto wie jak założyć kolonie mam już statek kolonizacyjny i nie moge wojo też wysyłam i pisze ze nie posiadam jednostek
  15. Jak zasiedlic wolne miejsce na wioske??

Mam juz zrobione badanie w akademi teraz tylko jeszcze robie 20 lvl portu. Wiec jesli wybuduje statek kol. to bede mogl zajac wolne miejsce pod wioske?? Czy bede musial jeszcze miec jakis poziom kultury?? I jakies wojsko bedzie potrzebne??
  16. Ukradziono mi konto

Do kogo mam sie z tym zglosic??
  17. Najbardziej rozbudowana wioska

Eloo. Jesli ma ktos wiecej nic 3500 pkt, prosze o fotke jego miasta. Chcialbym tylko zobaczyc jak takie miasto wyglada. Na googlu sa jakies foty ale sa dosyc slabe