Wyniki wyszukiwania

1. [Zakończony] Statki

A-4,B-7,C-3,E-2,F-6,F-9,G-8,I-7
  2. Sytuacja na świecie Sestos

według mnie koalicja jest wtedy gdy planujesz z innymi każdy następny ruch, wspólne akcje itp a jak byliście w centrum świata to czemu tu się dziwić, że ataki z każdej strony? to nie była wręcz żadna koalicja. po prostu byliscie w złym miejscu w złym czasie. P.S Piszecie wszystko tak, by...
  3. Sytuacja na świecie Sestos

ze z sagami był pon to wiedziałem ze never się wtrącały gdzieniegdzie to tez wiem tylko czemu nic mi nie wiadomo o żadnych układach z żagielkami? :O
  4. Sytuacja na świecie Sestos

Kłamstwo powtarzane odpowiednią ilośc razem ludzie niewtajemniczeni mogą odebrać kiedyś jako prawdę. Dobrze wiemy, że o to własnie wam chodzi. Wielka Roma walczy ze wszystkimi a złe Alty bunkrują się i sypią cudaki kiedy biedna roma musi się bronić... (mam nadziej ze ociekałem w tej chwili...
  5. Sytuacja na świecie Sestos

dobrze, że zabrałem popcorn do czytania komentarzy, bo większych bzdet to ja nie czytałem... Z jednej strony Roma się żali, że cały świat jest przeciwko nim a z drugiej strony to "dopóki walczą to są zwycięzcami". Wiem, że EC to nie jest miernik wojaczki lecz zgrania itp ale jak wytłumaczycie...
  6. Prędkość jednostek na świecie Apollonia - głosowanie

wręcz odwrotnie
  7. [Ulepszenie] apka wioski

witam mam wykupionego kapitana a mimo to zbieranie wiosek na aplikacji (jak i komputerze) jest dość czasochłonne czy nie mozna by było wprowadzic usprawnienia do zbierania surowców z wiosek powiedzmy byłby przycisk zbierz wszedzie na 40minut (tam gdzie jest to dostepne oczywiscie dzieki...
  8. [Nowość] Odwet na słabszych

sprawa w toku czy cos?
  9. Starożytna Architektura

1 świątynia 2 Gospodarstwo wiejskie 3 mur miejski 4 akademia 5 kamieniołom 6 obóz drwali 7 kopalnia srebra 8 koszary 9 magazyn
  10. [Nowość] Odwet na słabszych

genialna propozycja wszedłem na forum z identycznym pomysłem morale są beznadziejne zwłaszcza gdy przejąłem 2 miasta gracza po czym mi morale wyskakuja np 80i niżej i nie opłaca sie juz atakowac tego kogos a on mnie moze kiedy chce... sam kiedys wspierałem gracza co miał 1 miasto 3k na wyspie...
  11. [Ulepszenie] aplikacja

Może by w aplikacji na telefon dodać mozliwość operowania symulatorem?
  12. Pytanie nr 12

w1000/m945
  13. Pytanie nr 5

oczywiście, że nie
  14. Pytanie nr 6

są to "statek kolonizacyjny" oraz "fenicki handlarz" są do tego potrzebne: port na 20 poziomie oraz akademia na 22 poziomie ze zbadanym statkiem kolonizacyjnym
  15. Pytanie nr 3

nie