Wyniki wyszukiwania

1. Świat Pi - dyskusja

Luudzie kurde ogarnijcie sie ;x Bunt jest nawet do d**y nie podobny, bo d**a to chociaz fajna jest.. (3 i 4 -DO PIEKLA!!) Limit na 300 graczy..? Masowka na 1/4 swiata..? Porzadnesojusze maja ok 60 graczy.. ;o (4 - DO PIEKLA!!) Ochrona..? Raczej lepiej od nowego dnia, bo po co ma sie konczyc w...
  2. Bunt, grrr ;/

aa to chyba juz zrozumialem :D oki, dzieki :D ale trudno z nim nie bedzie bo ma tylko jedno miasto i jest bez sojuszu.. :P :D
  3. Bunt, grrr ;/

kurde, glupi bunt ;/ juz rozpoczyna sie bunt i wyslalem z moich miast wsparcie do tego "zbuntowanego" i nie moge go zawrocic. czy to jakos zle wplynie na caly przebieg buntu?
  4. Bunt, grrr ;/

oki, dzieki wielkie :D
  5. Bunt, grrr ;/

jak ja buntu nie lubie ;/ ale tak: wyslalem atak z buntem z miasta A do miasta B. ale tego wojska wyslalem baardzo malo i chcialbym wiecej zeby tam bylo. To z mojego miasta C do tego B musze ATAKOWAC czy wysylac OBRONE ? (bunt idzie 30 min, a z C do B ok 1 godz) prosze o szybko odp...
  6. Niezniszczalne transportowce..? ;>

Siemka ;] Dzis zaatakowalem goscia ktory mial duuuzo wojska, naprawde pokazna ilosc. Ale ze statkow tylko 50 transportowcow. I atak idzie jeszcze jeden poniewaz nie wybilem mu jeszcze calego ladowego, ale transportowcow nie niszcze nawet gdy wysylam statki ogniowe.. Dlaczego..?
  7. Bunt

Elo wyslalem atak z buntem, ale tylko 200 procarzy i 50 birem. Chcialbym wyslac wiecej mojego wojska zeby tam bylo (z innych miast) wiec musialbym wyslac jako atak czy wsparcie do miasta w ktorym jest wywolywany bunt..? Na starszym swiecie bylo tak ze wysylalo sie wsparcie do podbijanego...
  8. Powrot z podziemnego krolestwa

Łeee to liipa xd myslalem ze 10% calego wojska ktore stracilem ogolnie.. EE zmieniam boga xd ;P ale thx za odp ;]
  9. Powrot z podziemnego krolestwa

Elo nie rozumiem tego czaru chodzi o to ze zwroci 10% calego wojska jakie mialem w danym miescie? czy tylko podczas jakiegos ataku..?
  10. Statystyki - link..?

ooo wlasnie ;] dzieki wielkie :D teraz musze troche polatac tam zeby znalezc to czego potrzebuje .. ;]
  11. Statystyki - link..?

Siemka Jakies pol roku temu gralem w sojuszu na Beta. Panowal tam ostry rygor ;] I kontrolowane byly rowniez cotygodniowe przyrosty i straty pkt, pkt walki, obrony, itd. Kojarzycie moze link do tej stronki z tymi statystykami..? I czy istnieje to na swiecie Ksi?
  12. Wywolaj Bunt

Czyli wywolanie buntu to nowy system podboju ktory jest na swiecie Ksi..? tak?
  13. Wywolaj Bunt

Przy ataku na wioski mam do wyboru "wywolaj bunt" - o co z tym chodzi??
  14. "gracz jest zablokowany"

Noo i wlasnie o taka odp mi chodzilo ;D ze nie moze stracic ochrony przed atakami bez odblokowania ;] dzieki ;D
  15. "gracz jest zablokowany"

No ale jesli dostal bana, (twierdzi ze nie wie za co) to zrobil sobie drugie konto. A tego zbanowanego juz nie uzywa. Wiec jakie multikonto..?
  16. "gracz jest zablokowany"

Chodzi o to ze to jest moj znajomy. I po zablokowaniu zrobil sobie drugie konto a te zablokowane zostawil. Wiec jesli gra na dym drugim normalnym i z tym pierwszym zablokowanym nie ma juz wiele wspolnego to czy jest szansa zeby je odblokowac bez jego wkladu w to?
  17. "gracz jest zablokowany"

A gdzie go mozna zglosic? ps. to swiat ksi
  18. "gracz jest zablokowany"

Witam! Mam gracza na wyspie ktory zostal zablokowany na 5 dni. Minelo juz z 10 dni a ja nadal nie moge go ani zaatakowac ani szpiegowac. O co chodzi? Kiedy bede mogl go zaatakowac?
  19. Podbicie na 2.0

Aa no tak, to bylo 1 kwietnia w Prima Aprylis (jak kolwiek to sie pisze xd). Kuzyn mi mowil, kurde wiec jednak kolona trzeba robic.. Ale mogliby zrobic takiego konika. Przeciez na co mi statek skoro wiocha jest na mojej wyspie.. Ech.. No ale dzieki ;D
  20. Podbicie na 2.0

Siemka ;D Mam pytanie co do podbicia miasta na wlasnej wyspie. Tzn, czy musze budowac statek kolonizacyjny aby przejac/zalozyc miasto na mojej wyspie? Slyszalem ze nie trzeba, ale nie wiem przy jakiej to wersji, dlatego pytam ;]