Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Hermonassa

To wracaj szybko bo mało Mi brakuje do 1 mln PW :D A poza tym już wszyscy tęsknimy za Twoimi atakami na M65 których niech zgadnę... Nigdy nie było :D
  2. Sytuacja na świecie Hermonassa

3. Sytuacja na świecie Hermonassa

Piszemy na chacie JD xdd
  4. Sytuacja na świecie Hermonassa

A co już się nie chcę czekać że czekacie aż gracze odejdą i zamknięcie serwera? Wytrwałość to podstawa w strategicznych gierkach trza czasu sporo, poczekamy zobaczymy jak to mówią Moje zdanie jest takie
  5. [Zakończony] Labirynt

Też jestem za załączeniem całego rankingu
  6. [Zakończony] Labirynt

Ja linka tam dałem i można wbić :d
  7. [Zakończony] Labirynt

Kiedy wyniki bedą? :D
  8. Dyskusja na temat nowego świata

Tak zachęta :) a masz jakąś propozycje? :)
  9. Dyskusja na temat nowego świata

ja bym na tym Polaczku zagrał ale potrzebna jest ekipa i to dość aktywnych i ogarniętych graczy jeśli ktoś byłby chętny się dołączyć albo zaprosić Mnie do jakiejś ekipy to niech pisze :D tylko ostrzegam siedzę na tej grze 24/7 :D i non stop mogę pisać gadać na discordzie robić akcję toczyć wojny...
  10. Dyskusja na temat nowego świata

No nie powiem fajnie się zgrać tylko ekipa potrzebna hehe :D dominacja i ten bonus to miód haha
  11. Sytuacja na świecie Hermonassa

Co tu jest grane :D
  12. Dyskusja na temat nowego świata

Odnośnie tego czy macie jakąś ekipkę do tego świata Ja jestem z kilkoma graczami chętny na to aby pograc w jakiejś zgranej ekipy :) jestem bardzo aktywnym graczem a nawet bardzo bardzo języki nie robią przeszkody damy radę a żabojadą chętnie bym pojechał :D xd
  13. Dyskusja na temat nowego świata

Witam szukam zgranej ekipy na ten świat mam kilka Swoich graczy czy ktoś wie może, czy będzie tutaj jakiś poważny sojusz który będzie chciał wygrać ten świat?