Wyniki wyszukiwania

1. [Omawiane] Rezerwacje

Nijak nie odpowiada to na moje pytanie. Nawiązuje chyba jedynie do tytułu. Chodzi mi o to, dlaczego miasto, które jest jedynie okupowane, nie należy do mnie, wykorzystuje limit. Jeżeli nie zrobię tego przed wstawieniem kolona, to już w trakcie okupacji nie mogę go zarezerwować. Chodzi o stary...
  2. [Omawiane] Rezerwacje

Cześć :) Od pewnego czasu męczy mnie jedna rzecz, która prawdopodobnie jest błędem, ale pewności nie mam. Chodzi o limit rezerwacji. Zakładając, że limit rezerwacji to sloty + 0. Mam jednego slota, wstawiam kolona i chcę wrzucić rezerwację (spóźniony). Nie mam takiej możliwości, bo okupowane...
  3. [Omawiane] Obrońca dnia a Pomocnik dnia

Dostałem dzisiaj obie blaszki, a 90% mojego dzisiejszego pw to okupacja u wroga, gdzie stało mnóstwo mojego deffa, na zmysłach. Wydawało mi się, że te blachy sa jakoś oddzielone od siebie, ale wyszło na to, że nie mam pojęcia jak je rozróżnić. Tyle wiem, że jak ktoś będzie rozbijał mój bunkier...
  4. [Wyjaśnione] Kartoteka

Cześć :) Nie znalazłem tego nigdzie, więc chciałbym się zapytać, czy w grepolis jest coś takiego jak przedawnienie wykroczenia, czy też, że tak powiem, "błędy młodości" pozostają na stałe przypisane do konta?
  5. [To nie błąd] Niepoprawny agresor podczas okupowania

Po namowie miśka zdecydowałem się tutaj opisać problem, który pojawia się w grepolis odkąd pamiętam i jestem zaskoczony, że nic się nie dzieje w celu naprawienia tego. Opisze sytuację. Gracz A okupuje miasto gracza B. Gracz B miał wojsko na wsparciu/wysłał jako wsparcie wojsko do gracza C. W...
  6. [Wyjaśnione] Olimpijskie + wyostrzone zmysły

Chciałbym się upewnić, bo nie do końca rozumiem. Z trzema bonusami (x4, x2 i +40%) byłoby 540, czyli z bonusem x2 i do tego bonusem x4 wychodziłoby 500? W jaki sposób byłoby to liczone? Widzę tutaj kilka opcji. Albo razy osiem, albo brak możliwości odpalenia dwóch bonusów, bo jeden jest...
  7. [Nie można powtórzyć] Problem z handlem złotem

Cześć ;) Jak zapewne wielu z was planowałem sobie trochę pohandlować i zarobić. Trafiłem na nowy świat, pohandlowałem i napotkałem na coś takiego : http://imageshack.com/a/img921/4879/z7V8Ep.png Nie mam możliwości wybrania złota jako oferty, pomimo szczerych chęci, nie znalazłem rozwiązania...
  8. No gdzie to było?

Z forum - z obrazka na górze?
  9. Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - Dzień 1 4132.