Wyniki wyszukiwania

1. Problem z logowaniem do aplikacji w anglii

aha apka od forge of empires działa bezproblemowo
  2. Problem z logowaniem do aplikacji w anglii

mam idetyczny probleem w uk, gra odpala tylko na wi-fi,ale co najlepsze po wyłąnczeniu wi-fi działa dalej na transmisji danych, ale nie ma szans na odpalenie bez wi-fi
  3. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Kot już nie gra, wogóle mało kto gra, 200 osób grających na serwer to porażka, gra już upadła
  4. top 15 sojuszy

wstyd mi za was,jestem menelem ale was się wstydze Jezus malusieńki leży wśród stajenki Płacze z zimna nie dała mu matula sukienki. Płacze z zimna nie dała mu matula sukienki. Bo uboga była, rąbek z głowy zdjęła, w który Dziecię owinąwszy, siankiem Je okryła w który Dziecię owinąwszy, siankiem...
  5. top 15 sojuszy

wigilia dzis bezbożne pajace,mozecie sobie oszczędzić uprzejmosci
  6. Sytuacja na świecie Lapitos

wszystkim dobrym lujom.wesołych swiąt
  7. Sytuacja na świecie Lapitos

słabych na tle tych sojuszy na inych morzach,a tak to nie są słabi,poprostu wysoki poziom ekip jest
  8. Sytuacja na świecie Lapitos

itam,itam was no sami widzicie manferd już się poddał a ja dalej sobie gram,apropo sojuszy .sojusze na m44 klub awatarnikow,złoto dezertetów, czy tam swieci z bostonu to są słabe sojusze ale mieli szczescie i trafili na siebie,bo gdyby trafili gdzies na granice m55/45/54 to dwa dni po ochronce...
  9. Sytuacja na świecie Katania

o i to jest fajne,i to mi się podoba.Takie wpisy a nie tam ile miast i ile golda,a wernike też bym
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

te haszek a ile jest za pakiet modertor premium? bo gdzies tam pobocznie cie skrytykowałem ale nie bezposrednio i wpis usunięty?
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

ogólnie trzeźwość wrogiem nie trzeźwości,i akat pierdu,pierdu jakos ten post nie będzie was deleted,nie rozumiem dlaczego moderacja pisze do mnie po angielsku na polskim forum
  12. Sytuacja na świecie Katania

trochę stane w obronie turka i mdg-nysów,kiedys uważałem ich za bandę oszustów wymieniajacyh się pasami aby pilnować konta sobie nawzajem ale potem grając na kolejnych swiatach w róznych sojuszach to się przekonałem że nie byli tacy zli,oceniałem ich zle bo brakowało mi porównania
  13. Sytuacja na świecie Katania

TEAM mulard wiadomosc oplacona,heh
  14. Sytuacja na świecie Katania

a moe faktycznie pomyli a mozliwe ze masz racje i pomyliem cie z turem,moja pomylka
  15. Sytuacja na świecie Katania

Nie znam tego Tadka ale rację ma,turek grał na lambadzie w wichrach wojny i walczył tam z laxia który prowadził vendette bodajże tak sie poznali i na nowym swiecie juz razem w jednym soju wystartowali.wichry turka dlatego od zdrajców wyzywali na my.w mdg akat najlepszy był calvert tego typu.benc...
  16. Sytuacja na świecie Gonnos

to ja chętnie zagram,tak na 40% w weekendy, jak cos to pisz do mnie turek.
  17. Sytuacja na świecie Hermonassa

szkoda że nie kusi cię zrobić schabowego albo pierogów narobić,taki nie umiałek życiowy z ciebie
  18. Sytuacja na świecie Hermonassa

heh lato stulecia, a piwniczaki dalej sobie grają a nawet nie sa swiadomi tego że są przegrywami życiowymi
  19. Sytuacja na świecie Gonnos

eh jako adwokat diabła napisze,po co cokolwiek pisać skoro i tak zaraz moderacja usunie.Wszytkie ciekawe wpisy sa uswane,jedyne co jest dozwolone na tym forum to napisac ,co tam słupie słychać?
  20. Sytuacja na świecie Gonnos

Z tymi przeprosinami to wszystko prawda pozatym że to był shark a nie shrek a zwyzywal akashe