Wyniki wyszukiwania

1. rafal33l

Świat Bohaterów

Mam takie pytanie i zależy mi na odpowiedzi w grepolis mam dwa loginy na loginie A gram na świecie A na loginie B gram na świecie B i C na kazdym z tych światów A, B i C dostałem odznaczenie HEROICZNY STRATEG i chodzi mi o to czy w tym momenie ile mam możliwosci gry na Świecie Bohaterów?
  2. rafal33l

skrypty na 2.xx

Mam pytanie czy którykolwiek (ew. które) skrypty działają na wersji 2.xx?? Prosze jeżeli któreś działają o wymienieniu ich tutaj
  3. rafal33l

przejście z wiadomości do następnej wiadomości

W tej chwili wróciłem do gry z urlopu i zaczynam sprawdzać co sie działo w miedzy czasie jak mnie nie było i na jednym z światów na którym gram po wejściu w wiadomości aż się przeraziłem ogromem wiadomości które dostałem w tym czasie :) ponad 12stron wiadomości i mam taki pomysł gdyby można...
  4. rafal33l

ukarani powinni być ujawniani

Do tej pory każdy kto został ukarany jaką kolwiek karą w grze nie zostawał ujawniany rozchodzi się o to by taka osobę ujawnić a podam to na przykładzie doszło do włamania na konto właściciel zgłasza do suportu sprawca zostaje odnaleziony i ukarany ale nie zostaje ujawniony (nazwa nicku) nawet...
  5. rafal33l

dodatek do firefoxa

Znalazłem jakiś czas temu dodatek do firefoxa podobny do tego toolbara z który ostatnio dostaliśmy mozliwość korzystania. Tamten dodatek jest chyba podobny ale nie wiem bo go jeszcze nie uzywałem i nie wiem czy moge z niego tez korzystac.Moge podac link do tego dodatku jezeli bedzie taka potrzeba
  6. rafal33l

nowe ikonki

gdy dostajemy raport to w meny po lewej obok przycisku RAPORT pojawia sie ikonka raportu i odpowiednie ikonki wobec wiadomości i forum sojuszu i mam taką propozycje zeby pojawiały sie odpowiednie ikonki obok SOJUSZ i tak ikonka + (plus) oznaczałaby ze nowy gracz dołączył do sojusz...mozna byłoby...
  7. rafal33l

przejście na inne światy

Do niedawna grałem tylko na jednym świecie ale odkąd zaczołem tez na innych to stwierdzam ze jest to troche uciązliwe wylogowywanie sie logowanie na nowo na inny świat...czy nie mozna byłoby zrobic coś takiego gdy ktoś gra na kilku światach to uaktywnia sie przycisk w którym mozna byłoby...
  8. rafal33l

gra na wielu światach

czy jest mozliwość jako jeden gracz grac na wiecej niz jeden świat??
  9. rafal33l

ataki gigantów na słabszych

mam taką propozycje coś podobnego jak w THE WEST tzn ze gracz nie moze zaatakować słabszego lub mocniejszego gracza tzn w rozumieniu słabszego/mocniejszego to mam na myśli z mniejszą/wiekszą iloscią miast/pkt kultury.mozna byłoby ustalic ten zapas który byłby mozliwy do ataków i mógłby byc np...
  10. rafal33l

pkt walki

1/ moze to pytanie nie tutaj i mało potrzebne ale po jakim czasie po ataku/obronie sa doliczane punkty walki.podam przykład ze ponad 13 godzin temu zaatakowałem gracza i pkt nie zmieniły swojej wartosci 2/ a jeszcze jedno co jest troche powiązane z tym tematem...co gdy przy ataku na gracza w...
  11. rafal33l

profil sojuszu

mam problem z wprowadzeniem zmian w profilu sojuszu...gdy tylko zjade suwakiem nizej by edytowac zmiany w danym miejscu to nawet nie zdąrze najechac kursorem w dane miejsce i zaznaczyc cokolwiek to wtedy samoczynnie wszystko ucieka na początek zmian....to jest uciązliwe :confused: