Wyniki wyszukiwania

1. rafal33l

Świat Bohaterów

Odp: Świat Bohaterów wiem juz co zrobic dzieki wam wszystkim za pomoc
  2. rafal33l

Świat Bohaterów

Odp: Świat Bohaterów spoko jeszcze poczekam co mi support odpowie na ten temat
  3. rafal33l

Świat Bohaterów

Odp: Świat Bohaterów aaa tam najlepiej bedzie jak napisze do supportu i zapytam ich o to to bedzie pewniejsza odpowiedz
  4. rafal33l

Świat Bohaterów

Mam takie pytanie i zależy mi na odpowiedzi w grepolis mam dwa loginy na loginie A gram na świecie A na loginie B gram na świecie B i C na kazdym z tych światów A, B i C dostałem odznaczenie HEROICZNY STRATEG i chodzi mi o to czy w tym momenie ile mam możliwosci gry na Świecie Bohaterów?
  5. rafal33l

skrypty na 2.xx

Mam pytanie czy którykolwiek (ew. które) skrypty działają na wersji 2.xx?? Prosze jeżeli któreś działają o wymienieniu ich tutaj
  6. rafal33l

przejście z wiadomości do następnej wiadomości

W tej chwili wróciłem do gry z urlopu i zaczynam sprawdzać co sie działo w miedzy czasie jak mnie nie było i na jednym z światów na którym gram po wejściu w wiadomości aż się przeraziłem ogromem wiadomości które dostałem w tym czasie :) ponad 12stron wiadomości i mam taki pomysł gdyby można...
  7. rafal33l

ukarani powinni być ujawniani

i właśnie w tym jest moja myśl przewodnia tego tematu :))) nieuczciwych wstawic na tablice niech wiedzą ze nie opłaca sie oszukiwac a uczciwy gracz wtedy bedzie sie lepiej czuł gdy zobaczy ze taki czy owaki został ukarany ....wiekszość graczy którzy odostają raz banna to z czasem dostają go...
  8. rafal33l

[gra] Oznaczenie miast atakowanych

jakie bb-code i w jakim miejscu?? a moze niedługo trzeba bedzie domyslac sie tylko gdzie w które miasto przeciwnik nas zaatakuje??
  9. rafal33l

zdarzają sie jak wszedzie ale i błedne ukaranie mozna zgłosić do supportu :)
  10. rafal33l

uchybienia bywają we wszystkim :) nigdy tego sie nie uniknie dlatego support sprawdza zawsze wszystko pod tym wzgledem dokładnie i takowe sytuacje ze ktoś tam podał sobie na wyrost kogos zawsze moze zostac wykryte w taki sam sposób jak sprawca który rzeczywiscie popełnił kare a wtedy kara...
  11. rafal33l

na forum w takim dziale moim zdaniem powinny być wszystkie kary i kazdy gracz kara zakończona to taki gracz nadal pozostaje w takim spisie
  12. rafal33l

Do tej pory każdy kto został ukarany jaką kolwiek karą w grze nie zostawał ujawniany rozchodzi się o to by taka osobę ujawnić a podam to na przykładzie doszło do włamania na konto właściciel zgłasza do suportu sprawca zostaje odnaleziony i ukarany ale nie zostaje ujawniony (nazwa nicku) nawet...
  13. rafal33l

Statystyki na Grepolis

jestem całkowicie za dobry pomysł zwłaszcza potrzebny przydatny gdyby np zdarzyłoby sie próba nieudana lub co gorsza udana logowania przez kogoś innego (typowa kradziesz konta) wiem wiem takie rzeczy nie zdarzaja sie czesto ale w takich sytuacjach to byłoby bardzo cenna przydatną sprawą
  14. rafal33l

czy bedzie opracowany konwerter na swiaty ny i ksi w wersji 2.0??

czy bedzie opracowany konwerter na swiaty ny i ksi w wersji 2.0??
  15. rafal33l

Duża mapa

a moim zdaniem to dobry pomysł mogłoby to wyglądac tak ze dodaje sie małą flagę i ewentualnie byłaby opcja dodania opisu :)
  16. rafal33l

dodatek do firefoxa

po to sie pytam o ten dodatek bym mógł dowiedziec sie czy nie jest zabroniony i ewentualnie wtedy mógłbym go sprawdzic czy jest lepszy (dla mnie) czy gorszy od propowanego z grepolis
  17. rafal33l

dodatek do firefoxa

czy ktoś z moderatorów mógłby sie wreszcie pofatygować z oddaniem odpowiedzi na to moje pytanie??czy moze raczej zostanie ono bez odpowiedzi??
  18. rafal33l

dodatek do firefoxa

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/230357/ a dodatek nazywa sie GREPOLIS TOOLBAR 1.2.7
  19. rafal33l

dodatek do firefoxa

czy ktos tu sie zajmuje dodawaniem odpowiedzina pytania?? ------------------- moge dodac link jezeli to ułatwi....zaraz dodam Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj. Kamil (yetj)
  20. rafal33l

dodatek do firefoxa

Znalazłem jakiś czas temu dodatek do firefoxa podobny do tego toolbara z który ostatnio dostaliśmy mozliwość korzystania. Tamten dodatek jest chyba podobny ale nie wiem bo go jeszcze nie uzywałem i nie wiem czy moge z niego tez korzystac.Moge podac link do tego dodatku jezeli bedzie taka potrzeba