Wyniki wyszukiwania

1. Potusek

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Zgłoszenie na BETA pomogło. Server data - flat files
  2. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Błąd potwierdzony (i poprawiony) - zapewne wkrótce zostanie opublikowana nowa wersja GRCRTools.
  3. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Nie tyle "nie wykrywa", co znów GRCRTools było szybsze niż mechanizmy gry i u niektórych użytkowników pojawiał się błąd. Wyeliminowane w wersji 3.15.1 - jeszcze jeden błąd się znalazł :/
  4. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Prawdopodobnie rozwiązałem problem ramki z ruchami wojsk. Teraz czas testów.
  5. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Poprawione - będzie w najbliższej wersji Będzie poprawione, gdy tylko zostanie zlokalizowana przyczyna, a to nie występuje 100/100 :/
  6. Potusek

[Legalny] GRCRTools

W ustawieniach dla DIO wyłącz ramkę aktywności, wówczas powinno być ok. Edit: Nawet przy włączonym tylko Dio, to listy głupieją :/
  7. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Jakiej przeglądarki używasz? na chromie grcrt+dio jest ok
  8. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Sprawdź czy masz włączone w ustawieniach.
  9. Potusek

[Legalny] GRCRTools

U mnie działa :D
  10. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Też Cię pozdrawiam kreciku :) Infrasrtuktura... VPS? - zapomnij Serwer dedykowany z dyskami talerzowymi? 30% czasu każdej operacji to oczekiwanie na dostęp do dysku. Aktualnie, głównym serwerem jest: - CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU D-1521 @ 2.40GHz, Rdzenie : 8, Cache : 6144KB - RAM: 2x 16384MB -...
  11. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Dzięki mikkka :) Mam nadzieję, że to co zrobiliśmy wraz z wydaniem wersji 3.10.0 to był dobry ruch.
  12. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Po prostu lubią płakać nie robiąc nic aby zadbać o to co mają np: Dio - odnowienie DARMOWEGO certyfikatu - po ponad miesiącu! Quack - http://en.grepolisqt.de/ Czy zarabiamy po kilkanaście tyś? Ja bym chciał :rolleyes:
  13. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Mnie też nie podobają się te reklamy, ale niestety na chwilę obecną nie ma innej alternatywy finansowania naszej infrastruktury. Na początku były reklamy google, ale po zwiększeniu ruchu na stronie w 2012, google zablokowało konto podając jako przyczynę "nieprawidłowe kliknięcia" :( Pisząc...
  14. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Gdy pojawiają się "elfy", proszę niezwłocznie napisać do mnie podając IP na którym się to pojawiło - zgłaszam takie naruszenia! "Elfów" ma nie być, ale ci co przepychają reklamy, są zbyt pomysłowi.
  15. Potusek

Dyskusja na temat aktualizacji

Ależ one nie są nowe, a jedynie ktoś odgrzebał w szufladzie :p Takie wizerunki były na serwerach JP i KR: Archiwum strony z 2011-10-07: https://web.archive.org/web/20111007222543/http://jp.grepolis.com/ Wiem, bo grałem na japońskim :D
  16. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Już patrzę co się skopało.... --- Połączone wiadomości --- Dodając polubienia FB i G+ coś się skopało. Chwilowo przywróciłem szablon bez ww. dodatków, ale działającymi statystykami :p Errata, już błąd poprawiony i wszystko działa. Teraz muszę jeszcze obsłużyć "wyszarzenie" członka sojuszu...
  17. Potusek

[Legalny] GRCRTools

Wyszukiwanie domyślnie jest ograniczone do aktywnych graczy. Gracz, który "zniknął" raczej nie jest aktywnym graczem i aby go wyszukać, odznacz checkbox przy polu szukanego gracza. Fakt wystąpienia z sojuszu w ww. przypadku, to faktycznie błąd. Podaj link do statystyk gracza, gdzie masz pustą...
  18. Potusek

Sytuacja na świecie Nikaia

Zapewne to off-topic, ale.... Tak na dobrą sprawę to podsunąłeś mi pewien pomysł, rodem z Alternatywy 4 tj. "150% starty ciepła - wyłączyć!" Ale, wracając do pomysłu. Najwięcej graczy korzystających z GRCRT to gracze z Francji (10.68%), na drugim miejscu Polska (10,19%), później Niemcy (8,91%)...
  19. Potusek

Sytuacja na świecie Nikaia

Jeżeli się nie mylę, to również dzięki Twojemu zaangażowaniu :) Gdyby nie znajomości, to nadal bym nie miał :(