Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Olint

Ja się nawet nie pytam, gdzie Ty się włóczysz. Komornik się pyta. Kot tęskni. Wracaj ku chałupie.
  2. Sytuacja na świecie Olint

Jaka ładna metafora. Kto jest jej autorem? Dobrze, Gwiazdo, nie odezwę się ani słowem. Słowo czekisty. Obie wiemy, że mam rację. Czytałam "Ojca chrzestnego", rozumiem ideę etyki mafijnej, ale mimo upływu lat nadal się na jej stosowanie nie zgadzam. Zdaję sobie sprawę, ze PRowo dobrze to...
  3. Sytuacja na świecie Olint

Rozumiem. I moje wypowiedzi absolutnie nie dotyczyły Twojego punktu widzenia. Mi jedynie chodziło o "miotnięcie" niekonsekwentne obelgami przez Kkuulla. Nie można obrażać kogoś za coś, co samemu się robiło. Bo to nielogiczne. I nieeleganckie. To trochę tak, jakbym jechała setką w terenie...
  4. Sytuacja na świecie Olint

Ludzie mają w zwyczaju zmieniać sojusze, jeśli coś im nie odpowiada. I tym bardziej nie zasługują na takie obelgi za to, ze uczciwie przeszli. Bo tak właśnie było. I temu nie zaprzeczysz. Więc może to też wyjaśnij Kkuullowi. Nie krzywdźmy nikogo, jeśli nie mamy ku temu podstaw. Miłej gry i dnia...
  5. Sytuacja na świecie Olint

Rozumiemy i szanujemy taką decyzję. Prosimy jednak, abyś wytłumaczyła to na pw Kkuullowi, bo być może złe sie w nim obudziło i pocisnął nam za nic na skutek niedoinformowania. I wtedy Kkuul będzie mógł przyznać tutaj, że się zagalopował. Łukaszu, przyznasz?
  6. Sytuacja na świecie Olint

A istniał Twoim zdaniem związek między wydarzeniami? Rozumiem, ze emocje czasami ponoszą, ale warto przedstawiać wydarzenia zgodnie z chronologią i faktami. Źle się dzieje, kiedy ktoś odwala taki numer jak Wasz kolega, który zawalił cudaka, ale myłoby miło, abyśmy nie obrywali stekiem obelg za...
  7. Sytuacja na świecie Olint

Dzięki Łukaszu, a za co tyle uprzejmości od rana? Zapomniałeś o zarazie - jest ostatnio w modzie.
  8. Sytuacja na świecie Olint

Ale my u nas w sojku żyjemy blisko natury. Nie nosimy obuwia, żeby być blisko matki ziemi. A Ty nie ściemniaj. Oddawaj sreberko i to już. Ty masz pojęcie, jak ja się namęczyłam, żeby je uzbierać? Teraz robimy współdzielenie i za karę będziesz klikał wiochy co 10 minut. Tomek tak kazał. O!
  9. Sytuacja na świecie Olint

Tomek!!!! Powiedz coś Paczkowi! Ja wnoszę oficjalną skargę na niego. O! I zaraz zawołam Gerarda, żeby zadzwonił po policję. Już raz przez Paczka dziś zbankrutowałam.. I zaraz znów zbankrutuję. To nieludzkie, co mi Paczek dzisiaj robi Każ mu przestać!
  10. Sytuacja na świecie Olint

Bo Bronder mnie dziś atakował, to podpada pod nękanie.
  11. Sytuacja na świecie Olint

Gerczix znalazł sposób na rozwiązanie wszelkich bolączek tego świata. Wyśle nas wszystkich do więzienia. Bronder, to zamawiam celę z Tobą i Ewą, pogramy sobie w kości. Wyrok wyda nam się krótszy. Aaaaa... znalazłam jedną niewinną duszyczkę na tym świecie. Kiker, przepraszam.
  12. Sytuacja na świecie Olint

"Gentleman nie powinien nigdy na zniewagę reagować zniewagą" W. Boziewicz
  13. Sytuacja na świecie Olint

Kiker, 1. Jeśli rozważałeś oddanie wioch na wyspach koalicjanta z jego przeciwnikiem - rozważasz wystawienie koalicjanta. 2. Jasne, że rozważanie i wdrażanie nie są tożsame, ale ja bym wolała nie mieć koalicjanta, który takie rzeczy rozważa. Miałabym obawy. 3. Robienie czegokolwiek pod wpływem...
  14. Sytuacja na świecie Olint

O, wypowiedź Sugarfree mi się podoba. Określenie, ze coś jest nieeleganckie jest OK. Wyważone. Bo już myślałam, że dojdziemy do absurdu, w którym kolega rozważający z przeciwnikiem oddanie wrogowi miast na koalicyjnych wyspach zostanie arbitrem w kwestii moralności. No tak, kolega TYLKO myślał...
  15. Sytuacja na świecie Olint

To ja mam taki pomysł. Zróbmy listę grepogrzechów wedle hierarchii wartości. I stworzymy kodeks honorowy grepo. A potem się wszyscy zastanowimy, który z punktów naruszamy. Ciekawe, czy znajdzie się tutaj żona cezara. Bo na moje oko to takiej tu nie ma. A zrobił się chór dziewic orleańskich...
  16. Sytuacja na świecie Olint

Tak Sisi, też to pamiętam, ale pamiętam także sporo innych numerów na grepo. Przykro mi, ale wobec nich przejęcie terytorium przeciwnika absolutnie mieści się w systemowych rozwiązaniach. Ty też to pamiętasz - z jednej bądź drugiej strony. Na grepo nie ma świętych. Tylko jakoś tak się dzieje, że...
  17. Sytuacja na świecie Olint

Hej, wiecie, ze Was ogromnie lubię, dlatego chciałabym, abyście wyjaśnili, który kodeks wojenny uznaje za niehonorowe przejęcie terytorium przeciwnika, jeśli ten przeciwnik chce terytorium oddać? Jakie według Was było "honorowe rozwiązanie"? 1. Nie wierzę, że Wy byście nie skorzystali z takiej...
  18. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Ile trwa cierpliwość? 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 czerwca.10 dni cierpliwości. Czy Państwo z równą cierpliwością będą czekać na wpłaty za premkę, a na razie dostaniemy kredyt? Taki dziesięciodniowy? Czy po 10 dniach możemy uzyskać jakąś informację poza wygenerowanym przez system...
  19. Sytuacja na świecie Lapitos

Czy Kali był Twoja ulubioną postacią w "W pustyni i w puszczy"?
  20. Sytuacja na świecie Lapitos

Może purysta językowy... I nie lubi internacjonalizmów? Spróbuj pisać "wielość, "mnogość"... :D