Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] skarga

witam gdzie moge zglosic skarge na jednego z supporterow??
  2. Sytuacja na świecie Rizinia

najpierw mnie straszyli.... nastepnie atakowali.... potem przyszedl czas ze tracili miasta na moja rzecz.... a na koncu probowali sie zrehabilitowac xD
  3. Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

to kto mnie zaprosi na ten swiat??
  4. Walki na świecie Nikaia

ja juz naprawde trace nadzieje w ludzkosc... niby 600k eko, 670k pw i 106k gp.... przedstawiam Wam Janusza grepolis...
  5. Poszukuję sojuszu na świecie Sestos

Nick z gry: jeszcze nie zdecydowałem :P Doświadczenie w Grepolis: coś tam ponoć potrafię :p Coś o sobie: wzbudzam w ludziach skrajne emocje :D:D Jakiego sojuszu poszukujesz: takiego który mnie weźmie :D:D
  6. Lindos party

obstawiam ze bedzie mial okolo 10miast do konca ochronki :D
  7. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Sytuacja na świecie Helorus tak sobie poczytalem i dochodze do wnioskow.... dorotka i fajeczka tyle zlota zarobili u mularda ze nawet na fo musza go wyslawiac jakby im dawal swoje piety lizac
  8. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp:
  9. Sytuacja na świecie Idalium

Odp: Sytuacja na świecie Idalium od poczatku swiata bylo pewne ze nie pociagnal dlugo majac takiego a nie innego zalozyciela
  10. Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego

Odp: Dyskusja na temat wydarzenia wielkanocnego jestem zdania ze progi ustawione na Helorusie sa za wysokie i tez glosuje zeby je zmniejszyc bo ile bym nie kupil tych cegiel do miotania to i tak nic pasek postepu sie nie rusza i zaraz nie wyrobie z kupowaniem zlota....
  11. Szczęśliwa Siódemka - dzień 6

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 6 4216
  12. Szczęśliwa Siódemka - dzień 5

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 5 3486
  13. Szczęśliwa Siódemka - dzień 4

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 4 3465
  14. Szczęśliwa Siódemka - dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 3 1357
  15. Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016

Odp: Ankieta dotycząca czasu pokoju w Wielkanoc 2016 mi akurat tez sie to nie podoba... np ja nie obchodze swiat i czemu mam byc pokarany ze wzgledu ze wiekszosc obchodzi wielkanoc i chca przerwy.... jak nie podoba sie to przeciez zawsze jest urlop do wykorzystania... wlasnie z takich wzgledow...
  16. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: miasto zostalo Wam oddane zebyscie sie juz calkiem nie zniechecili do gry tutaj
  17. Rozsypanka

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka no i co z wynikami za wczorajsza ukladanke??
  18. [Wyjaśnione] łaski , 50 %

Odp: łaski , 50 % podstawowy przyrost lask masz 28 bez arcykaplanki... z arcykaplanka masz 42.... a 50% wiecej lask dziala na przyrost podstawowy... czyli arcykaplanka 50% i przyrost 50% daja razem 100% czyli zamiast 28 masz 56 lask na godzine
  19. Rozsypanka

Odp: Rozsypanka a powiedz mi gdzie w regulaminie jest napisane ze wyniki beda liczone w jakims okreslonym czasie??? odpowiedzi mozna przesylac 24h od udostepnienia ukladanki ale przeciez wiadomo ze 30osob szybko zrobi a jeszcze jesli tylko 30 osob jest punktowanych....
  20. Rozsypanka

Odp: Rozsypanka no jak dla mnie to juz dawno powinno byc bo przeciez tylko 30osob punkty zdobywa