Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Notatnik na komputerze jest darmowy i nie potrzebny jest długopis. Proszę o trzymanie się dyskusji i przeznaczeniu tematu, a nie spamowaniu.
  2. Rozmowa Ogólna

Zawsze idziemy wam na przeciw i otwieramy działy/tematy. Może powiecie wy co byście tam widzieli, jakie tematy itp. Zawsze chętnie was wysłuchamy. P.S Temat musi być zgodny z regulaminem forum.
  3. Rozmowa Ogólna

Z tego co się orientuje dział muzyczny jest i można napisać post. Muzyka
  4. Sapcio

To co? Ty lecisz pierwszy, a ja może kiedyś :P.
  5. Wysyłanie Wojska z Grupy.

Albo losowo odrzucić jednostki i zostawić coś w mieście. Więc takich szczegółów niby w prostej propozycji może pojawić się wiele.
  6. Wysyłanie Wojska z Grupy.

Niestety, ale musimy też skonsultować i dopytać itp. Propozycja ma lekko ponad 24h, a w takim czasie nie jesteśmy wstanie skonsultować wszelakich możliwości. Podane przykłady automatyzacji przez was działają na plus oczywiście, ale też trzeba przebadać inne kwestie. Pamiętajcie, że taki klik...
  7. Dyskusja na temat nowego zakończenia gry.

Jak macie jakieś pytania i wątpliwości proszę zadawać śmiało pytania. Na pewno odpowiemy czasami szybciej czasami dłużej, zależy od tego jak pytanie będzie skomplikowane. Proszę pamiętać, że beta to świat testowy i pewne rzeczy mogą się zmienić do czasu wprowadzenia.
  8. Wysyłanie Wojska z Grupy.

Wiesz robiąc przycisk wybierz wszystko z danego miasta i leci, albo z danej grupy. Po prostu chce przedyskutować propozycje. Rozumiem, że to jest propozycja "Wyślij wojsko z grupy A" i tyle. Magiczny przycisk wyślij wojsko z grupy. I wtedy mamy problem z regulaminem jaki narzuca Inno i...
  9. Wysyłanie Wojska z Grupy.

, Tylko wtedy możesz wysyłać wszystko albo nic i czy o to chodzi czy może też chodzi, aby mieć możliwość ile my chcemy wojska z danej grupy.
  10. Sapcio

Jednak przystaje przy swoim wygodnym środku transportu, gdzie czuje się pewnie :).
  11. Wysyłanie Wojska z Grupy.

A jakby zrobić Panel masowego wysyłania wojska, gdzie była by lista miast i wojsko w niej i można by wysłać wszystko (kliknięcie jedno- z danego miast) lub wpisywać ręcznie w pola, a kliknięciu "wyślij wojsko do" pojawia się okno z podaniem współrzędnych. Czy nadal to się mieści w tej...
  12. [Wyjaśnione] Coraz gorsza jakość gry

Przekażemy oczywiście uwagi wyżej i sprawdzimy obciążenie naszych serwerów. Wpływ na łącza zewnętrze nie mamy.
  13. Sapcio

Brawo za odwagę. Ja wole 4 kółka lub 2 nóżki swoje.
  14. [Wyjaśnione] Coraz gorsza jakość gry

Przepraszam, źle sformułowałem "Waszych łączy". Chodziło mi o sieci zewnętrze, niż InnoGamesowe. Serwery zaliczają zamulenia w przypadkach nadmiernych wykonywanych akcji, gdzie blokuje graczom możliwość obrony i działań i te celowe działanie jest zabronione. S.G-1 Kiedyś łącze było mniejsze...
  15. Sapcio

Próbowałeś lub latasz? Ja to wole stabilnie na ziemi.
  16. [Wyjaśnione] Coraz gorsza jakość gry

Serwery nie są obciążane dodatkowe w celu zakończenia gry przez graczy lub w celu szybszego jego zamknięcia. Myślę, że problem polega na możliwości bardziej łączy, niż serwera InnoGames. Jak sam zauważyłeś mając 1 miasta czy kilka ilość danych przez gracza wysyłana jest o wiele mniejsza niż jak...
  17. Sapcio

Właśnie te wzbijanie się w powietrze :P. Źle działa na mój brzuszek. Emocji mi wystarczy w życiu, po co dodatkowe?
  18. Sapcio

Ja nie latam :p. Nigdy nie latałem i się boje. Wole jakiś skrawek ziemi w Polsce :). o podoba mi się :), ale bez alkoholu, bo nie pije. Wole herbatę.
  19. Sapcio

A może by rzucić wszystko i jechać na wieś?
  20. [Forum] Informacja o usunięciu tematu/postu i podanie powodu.

W kwestii wyjaśnienia: Skasowany temat/post i nie wiesz za co? Napisz do moderatora forum na PW lub ticketa, a on wyjaśni. Masz bana i nie wiesz za co? Napisz ticketa - należy wybrać rodzaj forum, aby trafiło do osoby zajmującą się forum. W kwestii kasowania postów autor powinien dostawać...