Wyniki wyszukiwania

1. Azir99

[Wyjaśnione] Weryfikacja golda

Ile wam zwykle trwa weryfikacja golda na to handlowe by było? Bo kupiłem i jak pisze do 40-60 dni to troche żenada, płacić za coś czego nie masz
  2. Azir99

[Wyjaśnione] Saper- ostatnie trofeum

Mam takie pytanko, czy ten saper jest ustawiony tak abyśmy go nie zdobyli i wydali górę złota? Ja na ostatnich dniach klikam i klikam i dupa, mam 4/10 i nie jestem chyba jedyną osobom, która ma ten problem, ale uważam, że każdy powinien mieć możliwość nazbierania ich, a jeżeli ja klikam...
  3. Azir99

[Naprawiony] Grepo nie działa

Nie można się zalogować na żaden świat ani na przeglądarce ani na apce, można wejść na stronę główną, zalogować się, a przy wybieraniu świata jest to i nie tylko ja to mam Ta witryna jest nieosiągalna Serwer pl56.grepolis.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź. Wypróbuj te rozwiązania...
  4. Azir99

Grepointel

Nie da się mapki zrobić na grepointel, strona nie działa od kilku dni, byłbym wdzięczny jakby ktoś się tym zajął ;V
  5. Azir99

[Wyjaśnione] Grepo- mapka

Siemka zna ktoś stronę gdzie można by zrobić dość szczegółową mapkę na grepo, bo grepointel coś nie chce działać od kilku dni
  6. Azir99

[Wyjaśnione] Statystki

Mam takie pytanie, nie było mi to wcześniej do niczego potrzebne, więc się nie orientuję Jeżeli dajmy na to, że grałem kiedyś na świecie, ale z niego zrezygowałem to czy jest możliwość sprawdzenia statystyk, osiągów, rankingu kiedy było się jeszcze w grze?
  7. Azir99

[Nowość] Morale

Pewnie to nie przejdzie, ale skoro zrobiony został świat z okazji świąt bez morali teraz z nowym systemem podboju to uważam, że to samo należałoby dać ludziom z starego systemu, których też chyba jest statystycznie więcej Inno powinno dać coś graczom zamiast tylko robić pod górkę, a czy będą...
  8. Azir99

[To nie błąd] Event na Rizini

Witam nie wiem jak mam to potraktować, ale to chyba jakiś błąd jest, bo to jest kpina, że my potrzebujemy milion punktów na pierwszy cel społecznościowy, a inne światy 2 miliony, ale za wszystkie, jak tak dalej pójdzie to nie odblokujemy żadnego, dlaczego oropos gdzie jest taki sam speed...
  9. Azir99

[Naprawiony] Problem z zalogowaniem się

Czy tylko ja miałem tak, że grepo zacząło zamulać, a przy próbie restartu nie moge się zalogować?
  10. Azir99

[Wyjaśnione] Event

Dlaczego nagle sie mityki pojawiły w evencie? O co kaman, pierwszy event spoko dla każdego i już musieli to //ciach//....
  11. Azir99

[Wyjaśnione] Pokój

Od kiedy do kiedy jest pokój wielkanocny?
  12. Azir99

[Wyjaśnione] Event

Witam, czy znana jest juz przybliżona data eventu wielkanocnego? Bo na serwerze beta jest już dostępny
  13. Azir99

[Wyjaśnione] Blacha

Mam pytanko czy blacha zależy od ilości pokonanych jednostek czy PW? Bo dziś na helorus ubiłem paczke harpii i troche mant i mam 10k pw i myśle że jest szansa więc to byłoby not fair troche jeżeli ktoś inny mógłby mieć powiedzmy połowe tego i ją zdobywa. Bo różnica między 1 szermierzem a 1...
  14. Azir99

[Naprawiony] Gra nie chce sie włączyć

Gra mi sie nie chce włączyć, przy próbie logowania wyskakuje mi coś takiego Ups! Wystąpił problem. Proszę skontaktować się z supportem. Czy tylko ja mam ten problem?
  15. Azir99

[Wyjaśnione] Wioski

Mam pytani co do tych felernych wiosek. Jak podbije jakieś miasto na innej wyspie to wioski mam tak rozbudowane jak rozbudował je typo którego podbiłem czy ja musze je znowu na nowo budować?
  16. Azir99

[Wyjaśnione] Nowy system wiosek

Witam, czy ten nowy system wiosek będzie teraz co kolejny świat, bo na starszych światach tego nie ma, a jest to bynajmniej beznadziejne i nie podoba mi sie to. PW mam na pochody, a nie żeby wioski rozbudowywać. Co zmiana to tylko na gorsze.... Co za chory człowiek to wymyślił...
  17. Azir99

Propozycja dla starych wyjadaczy

Hej, założyłem tutaj dosyć nietypowy temat, ale jakby mnie teraz zaczęło korcić pograć sobie na Farsalii. W prowadzeniu sojuszy jestem doświadczony, aktualnie siedze w jakiejś masówce bo kilkłem tak sobie z nudów i wbiłem, ale ustawienia mi sie podobają i zostanę, ale do rzeczy. Tak jak mówiłem...
  18. Azir99

[Nowość] Stare eventy

Hej, pamiętacie pewnie stare eventy w grepolis, jak prezenty były na rozrzucane codziennie na mapie, podawali np morze i trzeba było znaleźć prezent i dostawałeś np 50 kawalerki. Chciałbym znów aby takie coś było, bo te podbój troi, rzymu i innych dupereli są już nudne i na jedno kopyto :/ a z...
  19. Azir99

[Naprawiony] Gra nie chce chodzić

Czy tylko mi gra w ogóle nie chce si wczytać? Tzn nawet mi sie strona grepolis nie ładuje ani nic a inne strony chodzą ok. Na aplikacji tak samo.
  20. Azir99

[Wyjaśnione] Złoto handlowe

Witam, kupiłem ostatnio sms-em 750 sztuk złota, powinno być ono natychmiast zweryfikowane i powinienem mieć 750 złota handlowego, a dlaczego ono wynosi w dalszym ciągu 0? Złoto kupiłem wczoraj wieczorem.