Wyniki wyszukiwania

1. [Legalny] GRCRTools

Gdyby pokazywały się reklamy, to nie byłoby nic zdrożnego. Ale otwierają się programy wyłudzające dane osobowe i instalujące złośliwe oprogramowanie. Ja nie korzystam z tego skryptu.
  2. [Legalny] GRCRTools

Przez ten skrypt można zainstalować sobie wirusa. Zdecydowanie odradzam.
  3. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Taki post jest w porządku. Ale jak napisałem, że zaproponowane ograniczenie może nie podobać się kretom i spamerom, to już jest obraza? W takim razie bardzo dziękuję. Nie zamierzam już nic tu pisać. Można usunąć ten wątek.
  4. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Można napisać na jaką godzinę lecą ataki, przy jednym mieście wiadomo na jakie lecą, wiec nawet nie trzeba nazwy/bbcode podawać. Jednakże od lat te linki są wysylane, więc zakładam, że wysyłającym się to opłaca. Zwłaszcza, że wydaje mi się, że coraz częściej wysyłają.
  5. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

To przede wszystkim ochrona, a nie ograniczanie siebie. Moim zdaniem na poiczątku gry nie potrzeba aż tyle pisać w pw, a przynajmniej jest się wolnym od spamu. To tak jak zainstalować antywirusa - zajmuje miejsce, spowalnia komputer, ale nie po to się go instaluje.
  6. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Nikogo nie obraziłem przecież. Poprosiłem tylko o argumenty za "nie", bo ja takich nie widzę. A teraz wygląda jakbym nabluzgał na kogoś jak małe dziecko co się zdenerwowało, bo ktoś ma inne zdanie. No kurcze :P
  7. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Fajnie jakby osoby głosujące na "nie" napisały dlaczego tak głosują. Bo nie widzę powodu by zwykłemu graczowi takie ograniczenie w czymś miało przeszkadzać. ciach Edit by Robin65: Nie należy obrażać innych użytkowników tylko dlatego, że maja odmienne zdanie.
  8. Ograniczenie maksymalnej liczby znaków w PW

Witam. Proponuję ograniczyć dla graczy z jednym miastem maksymalną liczbę znaków w PW do 50 znaków. Moim zdaniem zminimalizuje to ilość spamu, w tym ograniczy wiadomości które mają na celu wyłudzenie danych osobowych lub naciągnięcie na jakąś opłatę. A takich jest całkiem sporo. Gracze chyba...
  9. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Ojoj... A Idalium to Edessa bis, Gela to Kalidon bis, itd. :rolleyes:
  10. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Moje zamarzenie: *Nowy podbój *Prędkości: 1/1/1 *Brak morale *Ok. 100 miejsc w sojuszu *Bonus nocny: 22:00-6:00
  11. Gracz Roku 2014 Lamia - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Lamia - Głosowanie Dr4gunov
  12. [Wyjaśnione] Atalanta i NSP

Odp: Atalanta i NSP OK, dzięki za szybką odpowiedź :)
  13. [Wyjaśnione] Atalanta i NSP

Czy Atalanta może atakować z kolonem w celu przejęcia miasta? Nie jestem pewien zapisu z wiki: "bohaterowie nie mogą wspierać innych miast lub graczy, służą jedynie do obrony twojego miasta lub ataku wysłanego z miasta, do którego zostali przypisani; nie wesprą także podboju miasta" - ta...
  14. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Hehe, chyba bardziej nękająca jest błyskawica Zeusa :P Tego niesportowego zachowania nie da się uniknąć, z Artemidą czy bez. Co masz na myśli pisząc o "graniu dla fanu"?
  15. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata W jaki sposób psuje? Moim zdaniem urozmaica. Ja to nawet bym chciał żeby wszyscy mitologiczni bogowie olimpijscy byli w grze, a nie tylko wybrana szóstka :)
  16. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Będzie 6 - taki jest teraz standard. http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Artemida
  17. Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja No tak nam ogłoszono: "Pragniemy Was poinformować o nowej funkcjonalności, nad którą pracujemy od pewnego czasu, która zastąpi obecny system skróceń czasu o połowę." :)
  18. Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja

Odp: Natychmiastowe ukończenie zlecenia - dyskusja Ta nowa wersja skracania zastępuje starą, więc jak ktoś będzie chciał skracać (a na pewno znajdą się chętni), to będzie musiał nową metodą. Teraz tylko trwa debata nad tym ile ma kosztować takie skracanie, by firma zarobiła więcej niż przy...
  19. [Wyjaśnione] wiadomość masowa na wyspie

Odp: wiadomość masowa na wyspie Nie trzeba ręcznie tworzyć listy odbiorów jesli masz zainstalowany odpowiedni skrypt. Obecnie Quack Toolsammlung pomaga wysyłać takie masy - wystarczy kliknać na ikonkę od wyspy, a potem na ikonkę znajdującą się nad listą miast.