Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Odp: Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju) Ok, trochę to dziwne, ale skoro tak jest to dla mnie już wszystko jasne. Wielkie dzięki za pomoc! Pozdrawiam Hugo
  2. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Odp: Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju) Wielkie dzięki za pełną odpowiedź, teraz wszystko jasne! :) Mam tylko jedną wątpliwość: Dobrze rozumiem? Czy jest tak. że: 1) Jeśli mam w moim mieście wieżę i jest ono okupowane, to w trakcie okupacji jej 10% nie jest dodawane do...
  3. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Odp: Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju) I jak to wygląda? Mógłby ktoś to opisać? Z góry dzięki!
  4. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Odp: Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju) Hej, chyba w ogólności nie jest tak jak piszesz. Tzn. Twój przykład jest oczywisty: jeśli bohater, który działa na armię z którą się porusza, zginął (lub nie zostaje wysłany) to nie działa na nią :) Ale co np. z Leonidasem albo Andromedą...
  5. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Odp: Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju) Ale z tego co rozumiem opis na wiki, cechy specjalne bohaterów działają nawet po ich pokonaniu (w trakcie regeneracji). Poza tym w najnowszym świecie bohater regeneruje się chyba 3,5 h, a okupacja trwa chyba 10 h, więc pytanie co w takim...
  6. [Wyjaśnione] Leonidas w czasie okupacji (stary system podboju)

Czołem, pytanie: czy Leonidas w czasie okupacji (SSP) będzie działał jak wieża, tzn. de facto wspomagał okupującego? Oraz pytanie ogólniejsze: co się dzieje z przydzielonym do miasta bohaterem, gdy miasto zaczyna być okupowane? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam, Hugo.