Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Byllis

szukam jakiegos soja z jajami,bez zobowiazan, weszlem na swiat dla nauki tego systemu i jakos tak wyszlo ze mam 20kilka wioch i ponad 70 kajakow utopionych . jak cos to pw lub bedzie kilka szarakow wiecej
  2. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta Tak zniknal a ja juz nie wiem co ze soba zrobic :(
  3. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta pewnie ze dziekujemy Wszyscy Sylwia Twoje zaslugi sa OGROMNE wiec bez takich chermetycznych tekstow ;) to nie te osoby bo bez WAS nie bylo by NAS ;)) TAK DZIEKUJEMY WSZYSCY za organizacje off i deff to prawda aktywnosc to podstawa a to jest jeszcze tu na 70%...
  4. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta 300 peklo ale miast u Bartka . WIELKIE graty DonBeker
  5. Sytuacja na świecie Sparta

Odp: Sytuacja na świecie Sparta bartas to my jestesmy chyba nienormalni hi hi
  6. Sparta party

Odp: Sparta party bartek czekam na ta 300>>> to ja se 100 strzele i za to ;)
  7. Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie loppy domel hubi- wasze glosy sa niewazne bo trza miec 5 postow min . dopiszcie cos dla jaj ;)
  8. Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Sparta Głosowanie harnasm mimo
  9. Gracz Roku 2015 - Sparta

Odp: Gracz Roku 2015 - Sparta a)kacperando b)harnasm-donbeker c)harnasm-DonBeker d)marek bo czas na ciebie -bartek za 300 bo dasz rade ;)
  10. Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Donbeker
  11. [Wyjaśnione] korona na swiecie

Odp: korona na swiecie dokladnie zenada. az juz mi sie odechciewa czekac do jesieni bo jesli to sie nie zmieni to i ja juz w to nie bede gral bo i po co. Zwyciezca moze byc tylko jeden. ps. Sylwia jak zwykle na posterunku . pozdrawiam Was.;)
  12. Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE

Odp: Gracz Roku 2013- Gythium GŁOSOWANIE Kleopatrus jest ok