Wyniki wyszukiwania

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Kronika to już jakaś historia,my jesteśmy Oldboye już.Kronika grała tylko na dwóch światach,wystarczy popatrzeć na listę graczy jacy byli w Kronice i kto jest w obecnym składzie.
  2. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Nigdy nie grałem w Plemiona więc nie wiem jakie mają mozliwosci. Z tego co wiem niektóre skrypty posiadaja tez pewne udogodnienia i może tam szybciej doczekamy się którejś z propozycji jakie wymieniłeś.
  3. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Dużo tego zostało napisane, kilka trafnych uwag zostało wypowiedzianych. Dla mnie osobiście fajny pomysł gdyby można było modyfikować i usuwać kolejkę rekrutacji/budowy. Mianowicie można na klawiaturze zmieniać miasto nie używają myszki. Niestety problem z wyświetlaniem obecnych jednostek nadal...
  4. Sytuacja na świecie Dyme

Heh dobrze wiesz jaki :) Tam gdzie zagrałeś z nami 1 raz oraz wielu innych świetnych graczy, a wierszyk Gały w profilu sojuszu hehe
  5. Sytuacja na świecie Dyme

Był taki sojusz na starym systemie, gdzie zebrało się wielu świetnych graczy, poniekąd niektórzy nie mogli patrzeć na siebie ;)
  6. Powrót do Gry...

A zostało sporo osób
  7. Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0

Odp: Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0 19...........
  8. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 7............
  9. Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0

Odp: Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0 10..................
  10. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 9..................
  11. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 13.............
  12. Nabijamy!

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: 8980....
  13. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 7.................
  14. Nabijamy!

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Nabijamy! 8879.....
  15. Nabijamy!

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: 8737..
  16. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 15.............
  17. Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0

Odp: Dojdź do 50 - zanim teamowicz napisze 0 23...................
  18. Polska vs Finlandia

Odp: Polska vs Finlandia Dziękuje za zabawę nikt nie trafił hehe .Wodzu umawiając się z jegomościem Kręcioną chciałeś mnie wykiwać na 30k surki ?
  19. Polska vs Finlandia

Mały szybki konkurs. Obstawiamy mecz Polska vs Finlandia. Zasady? Osoba która dobrze wytypuje wynik wysyłam surowce po 10k każdej na świecie Helorus Obstawiamy do pierwszego gwizdka sędziego ! :cool:
  20. Dolicz do 100 - zanim ktokolwiek napisze 0

Odp: Dolicz do 100 zanim ktokolwiek napisze 0 15......................