Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Nikaia

Miałam:) Dlatego je lubię
  2. Sytuacja na świecie Nikaia

Redka słoneczko moje, lamy to bardzo sympatyczne stworzenia nie jestesmy niczyja jednostka mityczną:)
  3. Sytuacja na świecie Idalium

tak? nie zauważyłam, ja nie gratulowałam tego czego jeszcze nie ma, tylko wygranej świata bo potem liczy się już tylko korona
  4. Sytuacja na świecie Idalium

Pozwolę sobie pierwsza wam pogratulować wygranej Brawo Wy
  5. Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych

Odp: Dyskusja na temat planowanych zmian w wioskach rolniczych obóz bandytów jest fajny daje możliwości na szybki rozwój co jednocześnie hamuje pozyskiwanie wiosek za punkty złote dzieci jak zawsze nie hamuje w rozwoju nic ale żeby wybierać pomiędzy kolejna wioską na wojo a wioska z surowcami...
  6. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Grzesiu jeszcze cie lubię - - - Automatycznie połączono posty - - - lamy zawsze były złe A jak opluwać potrafią
  7. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa wiesz my się z nikim nie układaliśmy na końcu , nie mieliśmy powodów atakowania się na wzajem i tak zostało A co do zdradzania paktowiczów, to ciekawy zarzut, na pewno ma coś wspólnego z tym że w nocy zaatakowaliśmy sojuszników, pisząc im wieczorem o problemach...
  8. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa tak sobie to tłumacz
  9. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa ja nie wiem od której godziny ale mnie wbito bunta godzinę przed wysłaniem informacji o zerwaniu pokoju o tym że nikt nawet nie poczekał z was ambitnych i honorowych na potwierdzenie że mamy info nie będe nawet wspominała Zostałam zaatakowana o godzinie...
  10. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Sisi wioski rezerwowaliśmy czyściliśmy i zbieraliśmy Do tego dostaliśmy OK na ich zbieranie, a wasi gracze którzy mieli sie z moimi powymieniać nabrali wody w usta i zacierają ręce Nie lamy zaatakowały paktowicza ja najpierw zrywam pakt informuje o tym i czekam...
  11. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa a ja bym tylko chciała pogratulować KS i uprzedzić paktujących z nimi że możecie mieć wieczorem zielonego na wyspie i rano od niego bunta we wsi Braro KS i KS Że mając was jako sąsiadów na wyspach, wiedziałam ze wato jaka broń pod poduszką trzymać ale...
  12. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa nie omieszkam, tym bardziej że chyba nie ma takiej lamy co by cie nie znała
  13. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa oj tam oj tam, Lama ze mnie nie wojowniczka, znasz nas przecież, my pacyfiści jesteśmy, uczynni, opiekuńczy staramy się też być i że wiek pozwolił na doczekanie takiego serwera musiałam tu być, po nim to juz tylko grepo emerytura bo nic ciekawszego nie będzie
  14. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa jak miło taki komplement przeczytać :) Ale my jak zawsze spokojnie i tylko dla fanu - - - Automatycznie połączono posty - - - Mogę tylko odwzajemnić gratulacje obrona była wyborowa, lubię jak się przeciwnik broni
  15. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Wypraszam sobie
  16. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata ataków na tych ogarniętych i aktywnych raczej się unika po co tracić wiele jak można mało
  17. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata osobiście mam nadzieje że na tym nowym świecie nie będzie ludzi chowających się tylko za apką Czasem jestem w szoku ile farm gra w grepo skoro tak łatwo zaakceptowano apke
  18. Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata *El Gato* nie prawda, nie każdy ma apkę, ja nie mam i nawet nie mam w planie jej mieć ale na ten nowy świat już się ciesze, fajnie by było jakby wbijający tam nie zaczęli od budowania cudaków tylko od walk
  19. Sytuacja na świecie Maraton

Odp: Sytuacja na świecie Maraton nie ma nic gorszego jak stary system ale kazdy lubi inaczej:) Jak by nie było wszystkim co jeszcze tu na Maratonie sie bawią ZDROWYCH POGODNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT
  20. [Nowość] Świat dla graczy

Odp: Świat dla graczy wszelakimi kończynami za i do tego oczywiście nowy system, na stary nie wracam, i brak morale i tak prędkość 3 było by super niestaty marzenie tzw. ściętej głowy