Wyniki wyszukiwania

1. uchonokia

Wsparcie

Witam gram już długo ale zapomniałem jak to jest jezeli;stary podbój Wsparcie dochodzi do miasta w tym samym czasie co atak z klonem czy bedzie wsparcie dla obroncy czy dla atakujecego NP wsparcie bedzie o 22:21:12 a atak bedzie o 22:21:12 to ktury bedzie pierwszy hm
  2. uchonokia

Brander

Brander wartos ataku 20 i pytanie dlaczego nie mogę nim atakować hehe obrona 1 hehe hehe he he
  3. uchonokia

Cud błąd

Witam piszę tutaj bo ten błąd nie jest pierwszy raz i chce dostać konkretną odpowiedz czy chcecie żeby małe serwery już upadły czy jesteście ludźmi. "][/URL] jak widać budowa się nie zakończyła to po co te cuda i w tym momencie jesteśmy do tyłu a nasz sojusz walczy o wygraną i jak mamy wygrać...
  4. uchonokia

Akademia

Witam nie jestem do końca pewny i moje pytanie brzmi tak czyli Jeżeli mam akademie na 26 poziomie i mam Falangę zrobioną i jak rozbiorę akademie do poziomu zero czy dalej falanga będzie aktywna.
  5. uchonokia

Sytuacje urlopowe lub kontaktowew

Witam ten temat służy w ramach sytuacji awaryjny
  6. uchonokia

War Devils

7. uchonokia

logowianie do grepolis

"][/URL] nie mogę się zalogować na grepolis kto wie o co chodzi to jakieś jaja są
  8. uchonokia

Update do wersji 1.26.3

• Gracz może w każdej chwili otrzymać „early game over” Może ktoś to wyjaśnić bardziej dokładniej.Dziękuje z góry
  9. uchonokia

Grepolis 2.0

Mam pytanie jest na innych serwer grepolis 2.0 zero nie wiem dlaczego nikt o tym nie piszę jak chce ktoś link proszę...
  10. uchonokia

Urlop

Może ktoś mi pomóc jak to jest z urlopem bo nie wiem czy po nowym roku dostaje się dodatkowy urlop czy nie bo mam jeszcze 37 dni urlopu i czy jak go wykorzystam czy dostanie nowy urlop.dzięki za odpowiedz
  11. uchonokia

Grepolis.kr

Witam wie ktoś jak zarejestrować się na serwerze koreańskim tak pytam z ciekawości bo u mnie nie idzie
  12. uchonokia

Kalendarz adwentowy

Mam nr4 znalazł ktoś inne bo walczę od 4 godzin i nic
  13. uchonokia

świat kappa bunt

kappa- system podboju-bez buntu może mi ktoś powiedzieć jaki system podboju bo nie pojmuje.
  14. uchonokia

blokada konta

mam pytanie jak idzie klon od gracza x do gracza y a graczowi y zablokują konto czy atak będzie aktywny?
  15. uchonokia

opuszczona wioska

jeżeli jest opuszczona wioska ale są jednostki lądowe ale nie ma birem czy można przejąc miasto samym statkiem kolonizacyjnym
  16. uchonokia

Rozbieranie senatu

Witam słyszałem tu i owo że jak się ma miasto rozbudowanie na full to rozbiera się senat i czy taka taktyka jest dobra?bo czary na budynki specjalnie nie działają i spokojnie mogę rozbierać senat do 15 poziomu.
  17. uchonokia

ilość uczestników w ataku

Od czego zależy minimalna ilość liczby mieszkańców jaka może uczestniczyć w ataku? czasem mam ze 45 czasem 75 mieszkańców.
  18. uchonokia

punkty kultury

witam mam pytanie czy jak zaatakuje sam siebie czy dostanie punkty kultury :)
  19. uchonokia

usunięcie budynku

Witam czy usunięcia budynku zabiera nam punkty kultury bo tak informacja do mnie doszła i nie jestem pewny teraz
  20. uchonokia

statek kolonizacyjny

mam pytanie czy widać jak idzie atak z klonem do przejęcia miasta.pozdrawiam