Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt co wy tu za glupoty piszecie to poezja rzezna pracuje jak chciala i trzyma sie sposobu takiego jakiego byl ustalony a adasko po prostu mauserr malo mowi bo malo wie ;) adasu jak chcesz wiecej wiedziec to napisz chocby do mnie zamiast do brata pisac zreszta...
  2. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt łał tkwijcie dalej na omedze , tau, pi czy gdzie tam chcecie ale piszcie sobie o tym na forum tamtych światów teraz jest Korynt i bardziej by mnie interesowało co się tutaj dzieje niż na choćby omedze Turek , Adasko - tak tak wszyscy wiedzą już że kiedyś tam...
  3. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt ranking działa od kiedy ? chyba że coś się zmieniło i teraz czym mniej pkt tym wyżej w rankingu się jest ? coś czuje że na tym świecie będzie trochę błędów
  4. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt nie napisałem że jestem lepszy ale jeżeli chodzi o umiejętności potrafię tyle samo co ona więc twój wpis jest bez sensowny widocznie nie umiesz czytać z zrozumieniem więc nie będę dalej z tobą dyskutował na ten temat Kto to icek ? nikt istotny i nie warto...
  5. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt a kto to jest orangewater vel luzdelsur ? nie uważam tej osoby za jednego z najlepszych graczy ponieważ wiem czego nie potrafi sama robić a co potrafi wysoko w rankingu była bo miała kupę wolnego czasu na grę i myślę że nie jest nawet lepszym graczem ode mnie...
  6. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt bzunio ale jakoś was trochę mało ? podejrzewam że tutaj będzie nowy NAoG ponieważ chyba w 10 osób grali nie będziecie a jak macie taki zamiar to nie wróżę wam długiej gry w końcu na morzu macie ciekawych sąsiadów aczkolwiek życzę wam powodzenia no może za...
  7. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt Czemu ktoś miał się posypać i kłócić ? jest wiele sojuszy które się dobrze zapowiadają tylko nie koniecznie są tam gracze pod swoimi starymi nickami i po czym oceniasz dobrych graczy ? Rzeźnia jest ciekawym sojuszem aczkolwiek różnie może być również...
  8. Sytuacja na świecie Korynt

Odp: Sytuacja na świecie Korynt to bardzo dobrze czym więcej ciekawych postaci tym lepiej
  9. Korynt - Party

Odp: Korynt - Party Witam zapowiada się ciekawy świat czekam aż sytuacja się rozwinie
  10. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega a od kiedy to jesteś upoważniony do tego że by pisać kto może się wypowiadać na jakiś temat a kto nie ? i chyba mylisz grę z życiem realnym tutaj nie ma wrogów są jedynie przeciwnicy a jak tak podchodzisz do gry to polecam zrobić sobie odwyk od tego świata...
  11. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega oj myślę że do tego tytułu jest spora konkurencja ;) zresztą pewnie sam w pierwszej 10 bym się znalazł wg turaska :)
  12. Omega - party

Odp: Omega - party tak mi sie przypomnialo po drodze koledzy z omegi pamietajcie ze Nilus jest slabym i nic nie znaczacym graczem w mdg :)
  13. Omega - party

Odp: Omega - party ojjj ojj coś ci się pomyliło były okresy gry gdzie miałem dużo więcej miasteczek :) a co do Orange się nie wypowiadam z jasnych przyczyn i ona może potwierdzać i dalej mnie straszyć nie rusza mnie to :) zresztą na Tau też pisałeś że jestem noobem itp po czym z 'łatwej...
  14. Omega - party

Odp: Omega - party Jako krętacz ? mhmm zostawię to bez dyskusji ponieważ możemy tutaj dniami się sprzeczać Co do moich umiejętność proszę cię nie kompromituj się bo zawsze kliny i ataki były dobrze zgrane czego nie mogę powiedzieć o MDG (na poziomie 30 miast gracz atakuje bez ogni...
  15. Omega - party

Odp: Omega - party słabe gadki masz i monotonne taka jest prawda że twoi gracze na Tau płakali mi na prv nie ja im ? po za tym liczy się gra zespołowa zwłaszcza grając przeciwko dużo większemu sojuszowi i my ci pokazaliśmy na tau że gra zespołowa nie polega tylko na tym że ci sojusz...
  16. Omega - party

Odp: Omega - party turasku twoje bajeczki jak zawsze miło się czyta :) co do GH że tak się stało się nie dziwie widziałem gdzieś w przejęciach jak WY jak sam napisałeś pod czas pon-a zabieraliście im miasta z takim postempowaniem chyba nie liczyłeś zbyt długo na taki pokój ? po za tym...
  17. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na świecie Omega światy muszą zarabiać na swoje utrzymanie więc raczej nie realne
  18. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie masówką jest sojusz który zaprasza graczy aby było ich jak najwięcej w sojuszu , w dodatku masówki mają to do siebie że są nie zorganizowane sojusz nawet 99 graczy którzy są zorganizowani i z sobą współpracują masówką zostaje tylko w teorii zresztą...
  19. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie Turek lubi jednoczyć ludzi przeciwko sobie więc ciekawe kto jeszcze zawita na ten świat
  20. Sytuacja na świecie Omega

Odp: Sytuacja na tym marnym swiecie Nie pojawił się pojawił się jedynie sojusz o podobnej nazwie Legion Ateński II