Wyniki wyszukiwania

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

właśnie o to chodzi mistrzuniu,zabrakło Wam najlepszych wojowników Salisza i Ziółka dlatego straciliście ostatniego cudaka :(
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

sypanie na cudaki Kronika wygrywa i trzeba walic szaraki,wtedy urlop od grepo
  3. [Zakończony] Statki

A6-B2-C8-C2-D5-E5-G9-H1-I2-J8
  4. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Gustaw :)
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Masz jeszcze raz.
  6. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Jak już tak opowiadasz o rodzinie to widać ile warte było słowo Twojego dziadka,ale znając,życie,to jak to nazywasz ,,WYPOCINY,, wymyśliłeś na biegu,bo jesteś w takim wieku.Wzrok mam dobry,ale jak chciałeś się Capsem dowartościować to spoko,Ja i tak mam wywalone na to i wiem Swoje.Dam Ci Like...
  7. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Tak nie będzie,bo inny jest plan.Osoby wtajemniczone wiedza jaki,reszta dowie się w odpowiednim czasie .Ty i tak nie będziesz na wyspie z budową cudów,wszystkiego dowiesz się w odpowiednim czasie.;)
  8. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

To jest taktyka na wygranie świata tylko.Kronika jak wchodziła zawsze wygrywała i teraz też tak musi być.
  9. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Jednak zmiana nazwy sojuszu pomaga od razu VVV dostało kilkanaście kolonów.gratki dla Kroniki. musicie trzymać fason pod taka nazwą.
  10. Dyskusja na temat nowego świata

wolał bym nowy system,ale morale są chociaż to jest duży plus
  11. Dyskusja na temat nowego świata

narazie zbieram propozycje,szukam ekipy co wygra za Mnie świat,ziółka jeszcze namów Bartek :) bez niego to nudy będą
  12. Dyskusja na temat nowego świata

Wbijam z konkretną ekipą,co wygra świat,to takie robaczki,od razu będą zjadane.
  13. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie ważne jak,ważne,ze wygrali event,w tej grze już nie ma żadnych zasad. Przegraliscie event,więc nie jesteście godni grać pod ta nazwą,Kronika,nie przegrywała eventów.
  14. Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo dobrze,że morale są,jeszcze za szybki ten świat troche,bonus też super.
  15. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Bany bez ochrony polecą na graczy Autoboty w Erze cudów,na osoby co będą cuda stawiać . Wtedy wejdą obce kolony.
  16. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Adaś te 3k birem w każdej wiosce nie zahamuje Nas od dalszych prób podboi,to świadczy tylko o Twojej słabości,bo musimy więcej ogni dać dalszych i wtedy Twój sojusz ma czas na reakcje,bo te Twoje cofki jak na gracza roku to porażka jak lecą 2 kolony,jak już wiemy tylko potrafisz podbijać jak...
  17. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ziółka to proszę Mi tutaj nie obrażać i nie poruszać jego osoby.
  18. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Adaś,jako gracz gracz roku proszę o nie płakanie na ts,że oldboje,jadą Cię na żywca i tracisz wioski .Teraz na ferie pewnie wyjazd.
  19. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ja nie wiem,tego Mi nie powiedzieli jeszcze,tylko,trzeba nabijać im sloty.
  20. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

zbuduje ognie i znowu popłynę,bo musisz mieć sloty na paliki przy cudach