Wyniki wyszukiwania

1. jekop

Nowe jednostki, bogowie i czary - propozycje graczy.

Odp: Nowe jednostki - propozycje graczy. Proszę bardzo, jedna z lepszych propozycji, która została odrzucona. http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?8103-Pelta%C5%9Bci&highlight=pelta%C5%9Bci Co do trirem się zgodzę :)
  2. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Tylko że stolica to nie ma być żadnym pępkiem świata, tylko wisienką na torcie. Poza tym to jest małe dogodnienie, wielu graczy lubi nazywać jedno ze swoich miast "głównym" i tym podobne, więc jeśli stolice wejdą do gry, będą mieli z tego więcej korzyści.
  3. jekop

Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Sytuacja na świecie Lamia Hej wszystkim, szukam jakiegoś normalnego sojuszu niedaleko M32. Ten obecny to jakaś masakra, same dzieci tam grają...
  4. jekop

World of Tanks - Temat zbiorczy.

Odp: World of Tanks - Temat zbiorczy. Gdyby ktoś mnie tam szukał... to jako `, mwaha ha ha!
  5. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Właściwie to w to już nie gram od roku czy coś ale byłbym przeszczęśliwy gdyby to przeszło może bym do tego wrócił. Mimo wszystko ta wersja 2.0 do mnie nie przemawia jak jedynka.
  6. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Hej, fajnie widziec ze jest zainteresowanie tym tematem, coz nie jestem przeszczesliwy ze jest akceptowana czesciowo, ale dobre i to. Ponad 300 glosow jakie jaja nie wyrabiam :)
  7. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Ho ho! Jak dawno nie zaglądałem na to forum... jak tam idzie? Coś się państwo dowiedziało w sprawie stolicy? Ile zmian tu zaszło ja nie mogę...
  8. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Ooo ja ale ten temat stary, a także długo nie grałem w Grepolis. Fajnie że jest odpowiedź. Ciekawe jaki będzie werdykt...
  9. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Widział ktoś kiedyś tyle głosów? Hmm ciekawi mnie reakcja jak odpowiedź zabrzmi "nie".
  10. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica;. Witam, czy jest coś nowego w tej sprawie? Czekamy i czekamy, nic się nie dzieje. Oczywiście nie chcę naciskać na Państwa. Tylko się dowiedzieć czegoś nowego na ten temat.
  11. jekop

Złoto za pomysły

Odp: Re: Odp: Złoto za pomysły Oooo, ktoś zacytował moją propozycję.. miło. Ale wiem że nagrody nie będzie, poza tym skoro by była, forum zostałoby zaśmiecone propozycjami.
  12. jekop

Sytuacja na Świecie Rho

Odp: bam Jak ktoś mnie w ogóle stąd pamięta...? Gram tu znowu. Co tam powiecie ludzie?
  13. jekop

Sytuacja na świecie Epsilon

Odp: Sytuacja na świecie Epsilon To dobrze pamiętam, a właśnie kto został z "ekipy"? Jozio i inni jeszcze grają czy co..?
  14. jekop

Sytuacja na świecie Epsilon

Odp: Sytuacja na świecie Epsilon Jakiegoś pablo kojarzę. A mnie ktoś pamięta? Ilu ludzi zostało na Epsilonie? Ile tam gra znaczy się. I w ogóle co tam u Was?
  15. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica Nie.. chodzi o to że to będzie miasto specjalne. Podobne jak każde inne. Ma kilka "bonusów". Proszę czytać dokładnie.
  16. jekop

Stolica;.

Odp: Stolica Nie udzielam się tu zbyt często od pewnego czasu, a i postępu tutaj nie widzę? Jaki jest werdykt? Jak w ogóle jest. Propozycja ma aż 200 głosów na tak nieźle co? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź :)
  17. jekop

Poprawa informacji o ataku

Odp: Poprawa informacji o ataku Mimo iż już nie gram w tą śmieszną gierkę, mój głos poszedł na TAK.
  18. jekop

[Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników. Panie Mastersex - Na Twoim miejscu cieszyłbym się faktem, że odpowiedzi na NIE zostały usprawiedliwione. W moim przypadku, zazwyczaj był głos na "nie" i nic szczególnego, a jak było, to zostało usunięte przez moderatorów, słusznie...
  19. jekop

[Gra] Dźwięki podczas gry, dla ataków i wsparcia.

Odp: [Gra] Dźwięki podczas gry, dla ataków i wsparcia. Zazwyczaj słucham muzyki z moich ulubionych gier komputerowych, które czasami pobudzają ducha do walki. Ale jak tu też ma być coś podobnego, to się zgadzam!
  20. jekop

[Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników.

Odp: [Gra] Badanie rozwijające mobilność wojenną Łuczników. Ale powiedz mi, po co zwiększać jego obronę? Co to da? Nie tylko podkręcisz jego atak, ale obrona to za wiele powiem Ci. Na większy atak się zgodzę, ale obronę niestety nie.