Wyniki wyszukiwania

1. jekop

Desant

Witam, moja propozycja jest następująca, nie musi być lubiana ale przedstawię Wam coś, co może się przydać graczom, którzy mają problemy z grą.. Jest wyspa A i wyspa B, na każdej gracz ma miasto. Jednak na wyspie B gracz ma same okręty bojowe, a na wyspie A same wojsko lądowe, więc jak tu...
  2. jekop

[Forum sojuszu] - Podglądy postów/wątków;.

Witam, zapewne wielu z Was może to irytować, albo nie. Otóż, proponuję wprowadzić możliwość podglądu wiadomości, które chcemy napisać na forum sojuszu. Do tej pory tego nie ma. Jak ktoś nie rozumie co napisałem, spójrzcie na te zrzuty ekranu: - Podgląd podczas tworzenia nowego posta na forum...
  3. jekop

Premium - ulepszenie dowódcy

Witajcie ponownie użytkownicy forum! Przyglądałem się ostatnio funkcjom Premium i wydaje mi się, że jedno z nich ma najmniej do zaoferowania. Chodzi o dowódcę.. Skoro Kapitan tyle daje jak się go kupi, czemu dowódca jest taki biedny? Fakt, obydwaj dają 20% bonus w walce, ale kapitan ma kilka...
  4. jekop

Twierdza

Jeśli ktokolwiek z Was w to gra, nieważne jakie części (mam wszystkie), zapraszam do gry wieloosobowej. Piszcie do mnie na priva to pogramy :)
  5. jekop

Morale - coś na bunkry

Witajcie znów, gracze! Otóż ponownie wychodzę z nową propozycją.. tylko najpierw mały cytat: "Celem morale wojska jest ochrona słabszych graczy przed silniejszymi. Podczas ataku na słabszego gracza, atakujące jednostki mają mniejszą skuteczność, gdyż nie chcą podjąć się niehonorowego...
  6. jekop

Triremy - poprawa

Mój stary temat leży już trochę na dnie, więc przedstawię nowy, czyli nowa propozycja dotycząca Trirem, bardziej realna niż wcześniej proponowałem. Czyli jakie zmiany proponuję: Populacja - 16 ==> 15. Szybkość - 9 ==> 10. Czas budowy - 101% czasu budowy statku ogniowego. Zanim klikniesz na...
  7. jekop

Pirates of The Burning Sea

Witam, grał ktoś w tą grę? Podobno jest za friko i takie tam, ale z drugiej strony widzę jakieś opcje Premium i waham się pobrać gierkę. Jeśli ktoś grał albo gra, niech da znać.
  8. jekop

Peltaści

Czołem znowu ludzie. Taka mi myśl chodzi po głowie aby znowu coś Wam zaproponować. Jak tytuł wskazuje, chodzi o nową jednostkę militarną - peltaści. To nie jest takie "widzi mi się" i że tak mi się zachciało takiej zmiany. Od dłuższego czasu myślałem o tej propozycji, więc nie oceniajcie tego...
  9. jekop

Trirema - Parametry

Witam i pozdrawiam tych, co uznali mój pomysł ze stolicami na dobry. Jako - tako, że był on aż tak dobry pomyślałem że zarzucę kolejny, chodzi o te statki, Triremy. Kto jest za tym, aby zredukować jej koszty? Ogólnie mówiąc, zawsze zbudujemy ich o kilka więcej, a także dotrą na miejsce bitew...
  10. jekop

Błąd - Brander

Na początku się tym nie przejąłem, ale potem sprawdziłem co szło z kolonem i natknąłem się na takie coś: Uploaded with ImageShack.us Miłego naprawiania tego problemu.. Podobno to zostało "naprawione" ale chyba coś znów szwankuje. Może jednak dać branderom "legalną" możliwość atakowania...
  11. jekop

TES 3 Morrowind

Chyba ktoś powinien kojarzyć tą gierkę na kompa. Według mnie jest świetna. Zapraszam do komentowania gry i dzielenia się doświadczeniami :)...
  12. jekop

Czary mary na opuszczone wioski

Witam, dlaczego nie można rzucać czarów na opuszczone miasta?
  13. jekop

Stolica;.

Dobra, więc przedstawiam dopracowaną wersję, opierającą się na wpisach w tym temacie, więc: Bonusy: Stolica może pomieścić dodatkowe 100 mieszkańców (czyli razem 3600 mieszkańców z łaźniami i pługiem). Oddział obywatelski byłby naliczany do 40 poziomu gospodarstwa (razem 400 wojska + 200 z...
  14. jekop

AoE 1 Rise of Rome

Kto pyka w tą starą gierkę? Może ktoś skusiłby się na grę przez multiplayer? Gram także w AoE 2 The Conquerors więc jak?
  15. jekop

Świątynia

Zawsze widać, ile łask na godzinę jest razem produkowanych, ale nie pokazuje raczej, (albo jestem ślepy) ile dane miasto produkuje. Proponuję, aby w podglądzie świątyni zamieścić "licznik", który pokazuje ile aktualnie dane miasto produkuje łask na godzinę, a tu macie screena, jeśli nie wiecie o...
  16. jekop

Triremy

Czy warto je robić? Niby są "potężne", ale także i kosztowne. 2 biremy = 1 trirema, względem populacji, więc 2 biremy lepsze są. Z kolei 1 statek ogniowy zajmuje 10 popa, a trirema 16 i znowu jest gorsza. Gdyby zajmowała 12 popa wtedy życie by było łatwiejsze. Pytanie - czy warto i tak je tworzyć?
  17. jekop

Odznaki specjalne

Witam, mam pytanie co do odznak typu: "Dnia x splądrowałeś/podbiłeś najwięcej miast na tym świecie!". Chodzi o takie odznaki.. Czy jest jakieś minimum, żeby to dostać? Na przykład za plądrowanie, trzeba sfarmić x miast, a potem kogoś przebić? Tak samo z wojem, czy jest minimum które trzeba zabić...
  18. jekop

Kolonizacja

Witam, mam problem a zarazem propozycję. Jak wyślemy statek kolonizacyjny w wybrane miejsce na założenie miasta, nie wiadomo dokładnie, gdzie płynie. Więc proponuję, aby miejsca na założenie nowego miasta (te flagi), wyróżniały się, kiedy statek płynie w to miejsce. Po prostu wyróżnić cel na...
  19. jekop

Statek kolonizacyjny

Siemka ludzie, czemu maks dystans jaki kolon może pokonać to 48 godzin?
  20. jekop

Murek miejski (wsparcie)

Witam, chciałbym przedstawić swój pomysł, co do muru miejskiego. Fajne to, że można podsumować ile jednostek gracz stracił i zabił, jednak czasami myślę, czemu nie podsumowuje naszego wsparcia, które zginęło w obcym mieście. Nie mam pojęcia gdzie ankietę założyć, więc proponuję, aby wprowadzić...