Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

czy symulator czasu podróży nie jest również obsługiwane przez Innogames ? bo po dzisiejszej aktualizacji nie działa na pl89 ( IMBROZ ) , na Dimale takze nie działa
  2. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

e tam wczoraj była sobota dzisiaj niedziela jutro pewnie od południa bedzie ogarnięte
  3. Rozmowa Ogólna

znowu serwery padły ? Gracz korzystający z tej nazwy nie istnieje. Spróbuj ponownie.
  4. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

czy czasem po ostatniej aktualizacji nie pojawiły sie błędy w działaniu konvertera w Podglądy/Polecenia ? puszczam ataki na miasto X a jak robię konwertuj aby wkleić na forum pokazuje mi , że atakuje miasto Y ŚWIAT: dimale
  5. Urozmaicenie rozgrywki, przez wzmocnienie nieużywanych budynków specjalnych.

sporo jest bonusów spełniających to działanie, więc nie upierałbym się, z drugiej strony te bonusy sa czasowe a budynek na stale by ten parametr poprawiał
  6. Urozmaicenie rozgrywki, przez wzmocnienie nieużywanych budynków specjalnych.

Szczerze to także się zastanawiałem nad podobnym zagadnieniem. Dlaczego budynki specjalne sa tylko na poziomie 1 ? (agora+budynek "pod murem" , czy budynek "pod portem" )
  7. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

a już myślałem , że tylko u mnie jest problem
  8. Argos - nowy bohater

nie skraca czasu rekrutacji jednostek morskich
  9. Sytuacja na świecie Cytera

fakt , serwer sie skończył , jednak czy to normalne , że wczoraj było info że 0 dni do końca gry , a dzisiaj nawet wejść nie można aby zerknąć w staty czy też pożegnać się ze znajomymi ?
  10. OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - - nowy -x Zakończenie: - cuda - x - dominacja - Morale: - tak -x - nie - Prędkość: świata: - 1 - - 2 -x - 3 - - 4 - szkolenia: - 1 - - 2 -x - 3 - - 4 - handlu: - 1 - - 2- - 3 -x Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 -x - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - Ilość graczy...
  11. Dyskusja na temat aktualizacji

tak, taki sam komunikat u wszystkich graczy
  12. Dyskusja na temat aktualizacji

he,he,he ja tylko parę zm kupiłem w tej skromnej promocji
  13. [Naprawiony] Aplikacja zamula

jednak w moim przypadku problem był ewidentnie związany i ilościa posiadanych miast kilka dni temu straciłem około 30 miast i mam obecnie na jednym z serwerów 70 miast , i od razu zniknęły problemy z aplikacją aplikacja z 1 GB śmiga bez problemów zamierzałem szybko straty odrobić , ale...
  14. Dyskusja na temat aktualizacji

witam czy można by rozważyć posortowanie miast alfabetycznie na karcie podglądu poleceń Miałem wczoraj średnio po 200 ataków przez cały dzień i białej gorączki dostawałem przechodząc z miasta do miasta https://www.fotosik.pl/zdjecie/7033e0ea4e919b03
  15. Sytuacja na świecie Cytera

założyłem kilka dni temu sobie konto na FO , więc również napiszę parę słów Gratuluję wygrania ! Ten serwer sprawił mi mnóstwo fajnej zabawy .
  16. Sytuacja na świecie Lapitos

zapewne dlatego aby zniechęcić nowych graczy , jak i mulciaków
  17. [Naprawiony] Aplikacja zamula

moje problemy z aplikacją zaczęły sie w sierpniu po kolejnej aktualizacji gry korespondencja z supportem dała tylko tyle, że uświadomili mi, że problem wynika z faktu , że na urządzeniu mobilnym mam tylko 1 GB RAM-u Jednak zastanawiam się cały czas czy te problemy moga mieć związek z iloscią...
  18. Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

dla mnie ta prędkość już i tak jest za duża , a jak będzie x4 to nawet nie zajrzę pozdrawiam