Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Milczuch ale w jakim celu ma być w obiegu więcej defensywnych mitycznych skoro ludzie i tak wolą latajki rekrutować do odbijania. Defensywne mityczne to nawet często można spotkać w ataku z kolonem tzw wojo pod cofke.
  2. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Po co komu informacja który bóg jest czczony w mieście? Przynajmniej do tej pory wymagało to jako tako sprawdzania a teraz wszytsko na tacy wyłożone. Może do szpiega dodamy informację kiedy ostatnio logował się gracz, żeby już nie było żadnych tajemnic? xd
  3. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Przyszłość jest tak bardzo niepewna, że nie wiem co powiem jutro a Ty mnie pytasz o tak odległe czasy
  4. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nasze też za darmo :D
  5. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mogę wyliczyć na palcach jednej ręki sytuacje, w któych my prosiliśmy o pomoc. Obawiam się, że może skończyć się na jednym palcu. W drugą stronę rąk mi nie wystarczy aby policzyć.
  6. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ruchome mówią tyle, że mamy gdzie punkty robić bez konieczności złomowania się.
  7. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Owszem mamy, nie ukrywam tego :) wyszli z propozycją po tym jak zostali potraktowani ale to akurat nie moja sprawa więc się nie mieszam.
  8. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

niektóre ruchome mówią co innego ale niech będzie ;)
  9. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wiesz, teraz jestescie Wy w 2 sojusze, hejtersi ale oni akurat grać potrafią, piraci, nsp, guardian. Wyliczać dalej?
  10. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Poproszę dowód panie co mowi mi na privie ze wysyłam masy o złomowanko na mnie Poniżej zamieszczam fragment forum, któego może nie powinienem publikować ale nie dam sobie pluć w twarz jakimiś zarzutami wyciągnietymi z bujnej wyobraźni rozmówcy.
  11. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Owszem, nie bede ukrywal ale zbijanie woja jak ktoś ma bana i żeby wróg tego nie ubił jest jednak wg mnie troche innym rodzajem tego 'złomu' nie jest to chęć zrobienia się do topki i nabicia slotów lecz ograniczenie zarobienia pw przez wroga :/ a ze kilka banow bylo to tez kilka razy jakas czesc...
  12. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

siema, jak tam złomik na serwie i pytanie z początków serwera o nie złomowanie się na tym serwie?
  13. [Nowość] Czary- codziennie odznaczenie

dobry żat, gra by się sprowadziła do walenia się błyskawicami zamiast grania xd Ale skoro jest np nagroda dzienna odnośnie farmienia sury to czemu nie ma takiej odnoszącej się do ilości sfarmionych łask?
  14. Wysyłanie Wojska z Grupy.

Do planera to ja bym z chęcią dodał to, żeby bohaterowie też byli w nim brani pod uwagę. A co do synchro, wszystkimi miastami raczej synchro nie robisz, raczej tylko front ale kolona można spodziewać się nie tylko na froncie więc spowalniacze warto mieć wszędzie. I nie mówię, że to dla mnie...
  15. Wysyłanie Wojska z Grupy.

Ułatwienie niby fajne ale z drugiej strony czasem ten czas poświęcany na wysyłanie deffa czy ogni może być kluczowy przy odbiciu lub nie danej okupacji. Kolejna kwestia jak masz ogień i wolny trans do synchro. Raczej nie chciałbyś wysłać deffa na okupację żeby toczył się z prędkością wolnego...
  16. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie płaczę, stwierdzam fakt i tyle
  17. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Dziwne, że wspierają Wasze okupacje xd
  18. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

A to nie powinno być ustalone na podstawie szybkości serwera? Czyli im więcej złota jest wydawane na konkretnym serwerze, tym wyższe cele bądą ustalone, żeby jeszcze więcej golda na świecie było wydawane? Ok
  19. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

Doba mija a cele dalej nie ustanowione
  20. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

Na helike serwer nie ogarnia jeszcze celów społecznościowych. Ciągle trwa kalkulowanie