Wyniki wyszukiwania

1. sz4lony

Założyciel

Witam Sytuacja wygląda następująco...jedyny założyciel sojuszu dostaje bana z kasacją - pytanie brzmi: Co sie dzieje z sojuszem bo usunięciu jego konta? Sojusz zostaje rozwiązany a może radni dostają założyciela? pozdrawiam
  2. sz4lony

płatności premium

witam chciałem dziś zakupić premium za pomocą przelewu z Alior Banku...kiedyś wchodziłem w odpowiednią zakładkę, klikałem nazwę mojego banku < następnie mnie przekierowywało płaciłem i dostawałem złoto (praktycznie od razu)... teraz natomiast nie widzę nazwy swojego banku (w/w) możliwe ze to...
  3. sz4lony

Elite team

RADA SOJUSZU ELITE TEAM Dowódca - Evelin77 Zastępca - Miś Kolargol Dyplomacja -Protun Rekrutacja - dj.crass (nieosiagalny:D) Członek rady - polangl Rekrutacja: Miś Kolargol & Evelin77 Sojusz nie prowadzi otwartej rekrutacji (Jeżeli...
  4. sz4lony

czy zdobedę???

witam, jest taka sytuacja przez ostatnie kilka dni najeżdżalem pewna osade wytłukłem tam wszystko i zabralem się za podbój, podbój wywołałem i wysłałem juz kolona na ta wioske, dzisiaj chcialem wysłac juz wsparcie do tej wioski aby wplynelo zaraz po przejeciu miasta patrze a nie moge, wyskakuje...
  5. sz4lony

piorun od zeusa

wybaczcie ze zadaje takie pytanie ale zdezorientowałem sie troszkę, ponadto przeszukałem forum i nie znalazłem , badź przeoczyłem odpowiedź pytanie: ja ze znajomymi chcemy wysyłać pioruny na przeciwnika -jednego gracza...mozemy to zrobić wszyscy na raz i po odczekaniu bodajże 2h rzucić...
  6. sz4lony

zamiana kont

Witam. pytanie dotyczy gry... Czy jest możliwość zamiana kont z innym graczem czyt. ja mu Alfe on mi Bete? jeżeli tak to inne pytanie: Czy jest możliwość na zmiane nicku po takiej zamianie? (czytaj on swój tam a ja swój tutaj?) oczywiście chodzi o wymianę wraz z suppotem