Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Cytera

Ale Ty Kwaśny leniwy jesteś - nie możesz sobie policzyć ? Ale niech będzie, sam jestem ciekawy, więc biorę suwak logarytmiczny ;-) i ... tak to wychodzi: Sobota (A/O) Niedziela (A/O) ZC 859196 / 91328 | 185818 / 59072 ZM 368423 / 60611 | 96820 / 10913 Bumy 636954 / 155621 |...
  2. Sytuacja na świecie Cytera

Nie ma żadnego nowego rozdania. Trudno żeby jakieś było jak nikt nie gra na serwerze. Jest lato, jest gorąco, więc trudno się dziwić, że ludzie wolą grilla i rower. No może trochę przesadzam - podobno gra dwóch graczy w ZC i jeden w Bumach. A, i ktoś u nas na forum wspominał, że słyszał, że...
  3. Sytuacja na świecie Cytera

Niestety to początek lawiny. Wynajęliśmy Miszcza (a tani nie jest, musieliśmy sprzedać na allegro rower Szkieleta, i płytę Zdzisławy Sośnickiej z autografem, będącą częścią posagu Rogalinki, aby mu te jałówki kupić ), bo obiecał nam, że w 2 tygodnie rozwali Bumy i Myrmidones, a potem załatwi nam...
  4. Sytuacja na świecie Cytera

Stało co się miało stać - trudno utrzymać taki "projekt" na środku mapy. http://grepolife.com/pl/67/alliance/245
  5. Sytuacja na świecie Cytera

Najwyraźniej posty o ziemniakach nie są jednak kasowane. Więc możemy przechytrzyć moderatorów stosując tzw. kod kartoflany ;-) Np. informacja: PGR Pandy, pod kierownictwem oskarżanego przez różne media o nadmierne użycie nawozów sztucznych dyrektora Haszka, zaorało dzisiaj pole spółdzielni...
  6. Sytuacja na świecie Cytera

wszyscy polecieli ziemniaki kupować ;-)
  7. Sytuacja na świecie Cytera

Przyznaję, że to dość ciekawa informacja. Jako członek drugiego największego sojuszu na tym świecie nic do tej pory nie wiedziałem o tym że walczymy ze smokami. Ale to może Nasza rada ukryła to przed nami ? Czyli dalej nic nie wiem ;-)
  8. Sytuacja na świecie Cytera

Z dwojga złego lepiej niż nic nie wiedzieć, jest nic nie wiedzieć, oprócz tego, że się wie, kto może coś wiedzieć - ale co ja tam wiem ;-)
  9. Sytuacja na świecie Cytera

Wyszło szydło z worka ;-) Matus przyznaj się, czyją jesteście akademią ? Pand ? ;)
  10. Sytuacja na świecie Cytera

Przyznaję, że nie mam pojęcia na jakie kolory smoki mają pokolorowane inne sojusze, ba do tej pory nawet nie bardzo wiem gdzie leżą Wasze miasta ( wiem tylko, że bardzo daleko ;-) ) - po prostu jestem ciekaw jak przebiega podział na tym świecie :)
  11. Sytuacja na świecie Cytera

A jaki jest skład tej koalicji jeśli wolno spytać ?
  12. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

No to event za nami i nie mogę się powstrzymać przed zadaniem pytania: Doszedł ktoś do 40 puszki ? ( mi udało się do 16tej)
  13. Dyskusja na temat nowego świata

System podboju: nowy Prędkość: 2/2/3 Bonus: 23 - 6
  14. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

Nie oceniałbym tego eventu tak surowo. Już sam fakt, że większość ludzi go nie skończy ( z premedytacją lub z braku wojska ) powoduje, że jest "wyjątkowy" ;-) W zalewie eventów w których samo regularne logowanie przez jakieś czas, wystarcza do uwarzenia iluś tam mikstur ( wygrania na iluś polach...
  15. Dyskusja na temat nowego świata

Nowy system. Szybkość zdecydowanie mniejsza niż na Apolloniii, choć szybki handel jest fajny - więc może 2/2/4 ? ;-) Nie wiem czemu większość chce grać bez morale - ja jestem za zostawieniem. Co do terminu to jestem za startem po 1.XI. Jeśli chcemy uniknąć gry w trakcie święta zmarłych to IMHO...
  16. Sytuacja na świecie Apollonia

W pełni się zgadzam, nie może się równać emocjom jakie daje strzelanie z procy do garnków ;-)
  17. Sytuacja na świecie Apollonia

Tu nie ma dobrych, tu sami źli i brzydcy ;-) Hejka
  18. Sytuacja na świecie Nikaia

Pewnie prawda leży gdzieś po środku. ;-) To znaczy, to czy granie deff'em czy offem jest łatwiejsze zapewne zależy od temperamentu gracza. Tak czy siak mam wrażenie ( zapewne mocno subiektywne ;-) ), że co następny świat, to punkty walki w deffie zdobywa się coraz łatwiej i współczynnik...
  19. Sytuacja na świecie Nikaia

Bez jaj, akurat od czasu gdy zmieniły się zasady grepo ( a konkretnie to, że dostaje się punkty walki za obronę cudzych miast ), zdobywanie punktów walki w obronie stało się łatwe i przyjemne.
  20. Sytuacja na świecie Nikaia

Zaraz, zaraz, myślałem, że rozmawiamy o prawdziwych sojuszach. O tych mających prawdziwych liderów, prawdziwe cele i prawdziwych graczy ;-), a nie o przypadkowych zbieraninach, grających pod dowództwem przypadkowych liderów, w grę, której zasad im się nie chciało przeczytać ;-) Chcesz...