Wyniki wyszukiwania

1. [Hobby] Jakie jest wasze Hobby? Czym się interesujecie?

Odp: Jakie jest wasze Hobby? Czym się interesujecie? Sport(rower,pływanie,bieganie)Muzyka(Tool,Metallica,Korn,Soad,Epica,Hunter,Dio,Dead Can Dance;Itp.)Filmy(Matrix,Resident Evil,Underworld,Obcy),Poker(Texas Hold'em) chętnie z kimś zagram na PS lub FTP z tym że $ już na koncie nie mam bo za...
  2. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: +/- top 10 Itza i Anonimowi się rozleciało i wspólnie założyli sojusz Persia aktualnie 36 członków
  3. Sytuacja na świecie Juktas

Odp: +/- top 10 przy bonusie wymuszona lojalność o dziwo nie jest to takie trudne chociaż ja osobiście po splądrowaniu 70% surowców odpadam :D
  4. [Wyjaśnione] Bohaterowie

Odp: Bohaterowie Można brać udział w beta testach logujesz się na świat bodajże na globalnych i masz na start 5 miast średnio rozbudowanych podesłał bym linka ale nie mogę go znaleźć.
  5. [Ulepszenie] Farmienie wiosek za pomocą kapitana

Odp: Farmienie wiosek za pomocą kapitana Boty zawsze będą nie ważne czy aby splądrować wioski potrzeba będzie 100 kliknięć czy 1 tak więc zmiana ta raczej na to wpływu nie będzie miała.Nawet jeśli przez to jeszcze trudniej będzie zlokalizować bota i tak nic to nie zmieni bo nie oszukujmy się...
  6. Ustawienia nowego świata

Odp: Ustawienia nowego świata Bo na Jocie zapewne za mało zarobili ;) Dałem na przedostatni, a co tam może wejdę jak będzie ciekawie.
  7. Walka z bootami i skryptami - ograniczenia ilościowe farmień wiosek rolniczych

Odp: Walka z bootami i skryptami - ograniczenia ilościowe farmień wiosek rolniczych Nie no czyli z twojego rozumowania wychodzi na to że skoro przestępca nie został ukarany to każdy powinien te przestępstwa popełniać. Teraz to wszystko jasne dlaczego gracze bota używają skoro admini na forum...
  8. Walka z bootami i skryptami - ograniczenia ilościowe farmień wiosek rolniczych

Odp: Walka z bootami i skryptami - ograniczenia ilościowe farmień wiosek rolniczych Zgadzam się w 100% powinno być góra 30 kliknięć na wioskę.Sądzę że skoro Grepolis zostało okrzykniętą grą roku to z waszej strony należało by utrzymywać ten poziom.Bo co jak co ale jeżeli widzę że w jakiej grze...