Wyniki wyszukiwania

1. zdrowit9

[Hobby] Wycieczki, podróże, ...

Ktoś moze poleci jakis nocleg w Zakopanem? Myslicie,ze uda się cos zarezerwować jeszcze w tym roku?
  2. zdrowit9

[Sport] Odchudzanie

Kilka moich porad jeśli chodzi o odchudzanie" stosujcie się do odpowiedniej diety uprawiajcie sport ( nie ma sensu stosować diety jeśli nie ruszacie się bo taka dieta nie będzie zupełnie skuteczna) nie objadajcie się na wieczór zrezygnujcie ze słodyczy ( sam miałem duży problem włąsnie z tym...
  3. zdrowit9

Zna ktoś jakieś dobre mmorpg lub przeglądarkowa podobna do grepolis.

W sieci jest sporo gier. Sam oprócz grepolis gram w gry, które wymagają wysilenia szarych komórek. Na pewno dobrze gra mi się w: Dragon age Wiedźmina ( wszystkie części) /hmmm
  4. zdrowit9

[Filmy i Książki] Ambitne książki

Czytam od jakiegoś czasu ksiązki psychologiczne. Kiedyś uwielbiałem kryminały ( polecam szczególnie literaturę szwedzką oraz norweską). Obecnie bardziej interesują mnie ksiażki o tematyce psychologii. //ciach//
  5. zdrowit9

Co lubicie jeść przed kompem?

Rzadko jem czipsy. Kiedyś pochłaniałem je w większych ilościach. Aktualnie kupuje sobie zwykle nachosy i ewentualnie robię do nich sos guacamole ( z awokado). Lubię równiez słodkie przekąski. Lubię ptasie mleczko ( najbardziej waniliowe w mlecznej czekoladzie Wedla). Smaczna jest jeszcze...