Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] Era cudakow

To jest gra strategiczna...tyle w temacie.
  2. Sytuacja na świecie Nikaia

Nikaia
  3. Sytuacja na świecie Eubea

Gdy Śpiochy miały front z prawie każdej strony to nikt jakoś nie narzekał,że wszyscy przeciwko nam...
  4. [Legalny] GREPOLIFE - new Grepolis stats & maps service

Padła,mam nadzieję,że nie na długo :P
  5. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

lepiej się spytać czy ktoś w ogóle dał radę do 25/30 dojść :D
  6. Dyskusja na temat wydarzenia Puszka Pandory

Czy tylko ja sądzę,że ten event to niewypał?Gram sporo,a jestem dopiero przy 14 puszce ;p
  7. [Wyjaśnione] Akademia

Tak dla szpanu tylko :D (ps.architekture i żuraw nie ja badałem te śmieci :PPPP)
  8. [Legalny] GREPOLIFE - new Grepolis stats & maps service

Why can't he chose the world of Achilles?
  9. Dyskusja na temat nowego świata

No i Ty :D ale nie spamuj ,Ciiiiiiii,bo zamażesz mi posta o ekipach hahah Ja myślałem,że Ty już skończyłeś z Grepo :p
  10. Dyskusja na temat nowego świata

ja mam tylko 1 pytanie,a mianowicie wbija jakaś ekipa dobra na serwer,tzn taka która zna się z innych światów i ma zamiar powalczyć a nie budować domki ?
  11. Dyskusja na temat nowego świata

o 1x za szybki,ale się zobaczy :P ważne że stary system :D
  12. Dyskusja na temat nowego świata

No to co System: Stary Szybkość świata:2 Szybkość jednostek:1/2 Szybkość handlu: obojętnie Bonus: 00:00-6:00(ew.7:00)
  13. Sytuacja na świecie Nikaia

Faktycznie,jest czym się ekscytować.Przejęcie miast na cudakach sojuszowi,który praktycznie nie gra.Gdybyśmy grali,sądzicie że byśmy stracili choć 1 cudaka?Raczej nie...
  14. Gracz Roku 2016 - głosowanie

grzesiek11118 ciapek75
  15. Szukam ekipy na nowy niemiecki serwer

ref Jacyś chętni?Na razie jestesmy w 10.Świat wystartował można wbić w nasze rejony stąd https://de0.grepolis.com/invite-8876257-de84?invitation_id=936345&invitation_mac=fb272ea0&ref=player_invite_linkrl
  16. Szukam ekipy na nowy niemiecki serwer

http://czatgrepolis.cba.pl/ na tym czacie się spotkamy i dam każdemu linka o 20 do gry kto chętny ;)
  17. Gracz Roku 2016 - typowanie

grzesiek11118 ciapek75 ciapek75 Gracz,który pomoże w każdej sytuacji,nie dający za wygraną,walczący do samego końca,po prostu wzór do naśladowania :))
  18. Szukam ekipy na nowy niemiecki serwer

Hej, jutro (12.01.2017) startuje niemiecki świat grepo,szukam ekipki,z którą wbilibyśmy powalczyć trochę i spróbować wygrać świat. Ustawienia świata(system z okupacją): Prędkość świata 3 Szybkość jednostek 3 Prędkość handlu 3 Ochrona Początkujących 5 dni Limit członków w sojuszu 50 Morale...
  19. Który system podboju wolicie?

Stary najlepszy :P
  20. [Omawiane] Grepolis nie działa

Jakie światy wam nie działają(lagują) bo teraz patrze i Achilles chodzi bez zarzutu,a Nikaia no szkoda gadać