Wyniki wyszukiwania

1. [To nie błąd] brak bonusów

Brak bonusów +75% dla początkujących , +30 za handlarza
  2. [Wyjaśnione] nie możność zgłoszenia błędu linku na forum

W tym punkcie jest odnośnik który nie działa po kliknięciu na niego pojaiwa się napis : Nieprawidłowy Temat. Jeśli dotarłeś tutaj z prawidłowego linku, proszę poinformować o tym błędzie administratora. I chciałem poinformować a tam nie ma możliwości wyboru że dotyczy to forum tylko trzeba...
  3. [Ulepszenie] punkty walki otrzymywane ze wsparc - podział ląd a morze i właściciel miasta

Wracam do tematu punkty walki otrzymane ze wsparć - podział ląd a morze Z całej dyskusji wyciągnąłem następujące wnioski : Właściciele miast bronionych chcą dostawać więcej punktów i w mojej propozycji będą dostawać polega to na tym że wysyłane wojska są bez bonusów a przejmują bonusy w mieście...
  4. [Wyjaśnione] gracz ROKU

Mam pytanie czy można sprawdzić ile powstało kont na FO w okresie III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013 ? i drugie pytanie czy nożna mieć na FO wiele kont (multikonta forumowe) czy to jest sprawdzane i karane jak w grze ? //Delikatna korekta//Elastynka coś mi...
  5. Przełącznie wojska przez grę

w dziale błędy w grze w temacie przłączanie wojska przez grę jest opisane o co się rozchodzi
  6. [To nie błąd] przełączanie wojska przez grę

nacisnąłem kawalerie wpisałem ilość 80 kliknąłem a tu szermierze ! za każdym razem jak zrobi się jakiś wojak to przełącza się na szermierza .
  7. [Ulepszenie] zarządca : handel : nowy interfejs i nowa funkcja

po mojemu to by wyglądało tak sortuj według czerwone pole wysyłające miasto czasu dojścia do miasta znajdującego się w niebieskim polu najwięcej drewna najwięcej kamienia najwięcej srebra sortuj według niebieskie pole odbierające miasto miasta alfabetycznie najmniej...
  8. [Wyjaśnione] jak zrezygnować z misji wyspowej , w ogóle jej nie wykonywać

jak zrezygnować z misji wyspowej , w ogóle jej nie wykonywać czy jest to możliwe jak tak jak to zrobić ?
  9. [Naprawiony] handlarz po aktualizacji

czy to zamierzone działanie czy błąd że po aktualizacji jak otworzę targ i kliknę zakładkę sporządź ofertę następnie po sporządzeniu oferty klikam następne miasto zaczyna być problem a mianowicie po przejściu do następnego miasta zamyka się zakładka sporządź ofertę a otwiera oferty innych dla...
  10. raporty i ich sortowanie

sortowanie raportów usprawniłoby dotarcie do najbardziej interesujących nas informacji 1 - wszystkie raporty 2 - ataki moje i na mnie 3 - raporty z wsparć 4 - czary 5 - akcje szpiegowskie