Wyniki wyszukiwania

1. kksdavepoznan

Dyskusja na temat nowego świata

Pasuje jak ulał. Zimno się robi, więc coś można by poklikać już.
  2. kksdavepoznan

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Cycu cała rada była winna rozpadowi AMM. Była po prostu źle dobrana. potencjał soja był spory, ale niewykorzystany i źle ukierunkowany. Część graczy ciśnie teraz na Emporionie, a część gra dalej w Legionach na Caphri, więc myślę, że ten wątek już jest zamknięty.
  3. kksdavepoznan

Agressive widać mało obeznany jesteś, a wystarczy obiektywne spojrzenie. Rexio bardzo ładnie to opisał i w 100% się zgadzam. 60% siły Całusek Patryk i Złoty? To gracze, którzy dochodzili, ze względu na dominację Miśków. Jako były gracz AMM, mogę śmiało się wypowiedzieć. My padliśmy głównie...
  4. kksdavepoznan

A gdzie Bandyci? Kiedy cuda?
  5. kksdavepoznan

Coś tu się dzieje, oprócz zmian w nazwach sojuszy? Słowianie, znaleźli się w końcu chętni, aby Was zlać? :D
  6. kksdavepoznan

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Na Caphri nie grałeś i nie robiłeś ss z rozmów na discordzie? Daruj sobie chłopie tłumaczenia :cool:
  7. kksdavepoznan

Pawex robi krecią robotę, przynajmniej tak było na innych swiatach. Niestety niektórzy uważają to, za element gry, więc potem się dzieją dziwne rzeczy.
  8. kksdavepoznan

Gerczix za silną tą masówkę zrobiliście. :eek: taką walczącą..
  9. kksdavepoznan

Kto by się spodziewał
  10. kksdavepoznan

Ciężko kiedy leją Cię z 4 stron, a gracze zamiast bronić sojuszników, wolą oddawać miasta "lepszym" czerwonym. Najbardziej pokręcony serwer na jakim grałem, aż mi gra zbrzydła. Napiszcie czasami, jak leci, bo jestem ciekawy finału. Do zobaczenia na jesień.
  11. kksdavepoznan

No i zaczyna się forumowe gęganie. Tylko drodzy Państwo, nie obraźliwie, bo zgłosimy do prokuratury.
  12. kksdavepoznan

Sytuacja na świecie Cytera

To się porobiło na tym świecie.. Pozdrawiam EliaSS, który kolejny świat gra pod siebie. Mam nadzieję, że szybciutko zakończysz przygodę tutaj. Przeciez jedna koronka zdobyta przez krętactwa i brak honoru Ci wystarczy. Ciesz się, że Gmart bierze wszystko do siebie :cool:
  13. kksdavepoznan

[Wyjaśnione] Statystki

Nie ma właśnie czegoś takiego, a szkoda.
  14. kksdavepoznan

Przynajmniej jest wesoło :)
  15. kksdavepoznan

Co to będzie, po Sylwestrze :confused: chyba trzeba częściej pić :cool:
  16. kksdavepoznan

A były w tej bajce Smoki? Chyba gramy na innym świecie :eek:
  17. kksdavepoznan

Chodzą słuchy, że ***Złotnicy... chcą bić Bazarek, bo im klientów podkradają...
  18. kksdavepoznan

Tylko, że takich "loczków" masz jednego, dwóch, może z 10. A na serwerze już prawie 3 tys. graczy :)
  19. kksdavepoznan

Moimi faworytami Smoki i Emerytowani. Oczywiście trzymam też kciuki za Pandę :D
  20. kksdavepoznan

Spokojnie. Czas zweryfikuje wszystko. Zapowiada sie naprawdę ciekawy świat, pełen doświadczonych graczy. Każdy ma swoją wiedzę, teorię i pomysł na grę. I nikomu nikt nie dogodzi. Widziałem i po części się z Tobą zgadzam, tylko kurcze daleko są. Zobaczymy jak to będzie.