Wyniki wyszukiwania

1. DziadZLasu

[Naprawiony] problem z logowaniem

Nie mogę się zalogować na mobilu wyskakuje okienko 'nieznana czynność' - - - Automatycznie połączono posty - - - Już udało mi się zalogować
  2. DziadZLasu

[Wyjaśnione] event Bitwa o Troję

Mam pytanie dotyczące bieżącego eventu Mianocice jeżeli włączam rekrutacje na wersji mobilnej to czy też dostaje te jednostki do eventu
  3. DziadZLasu

[To nie błąd] licznik postów pod avatarem na FG

Nie wiem co jest z tym "licznikiem postów" ale on w ogóle nie dodaje tak jak powinien tych postów, dziennie napisze może z 10 postów a mi doda jeden,dwa i taki błąd zauważyłem nie tylko u siebie
  4. DziadZLasu

[Wyjaśnione] wklejanie raportów w notatkach

czy w notatkach już nie da się wklejać raportów po generacji czy ja nie umiem
  5. DziadZLasu

DziadZLasu

Tylko bez osobistych pytań:rolleyes:
  6. DziadZLasu

[Wyjaśnione] Grabieżca dnia

Co jest uznawane przy przyznawaniu grabieżcy dnia -ilość miast farmionych, czy ilość surowców zabranych
  7. DziadZLasu

[Naprawiony] wersja mobilna błędy

Po ostatniej aktualizacji wersji mobilnej pojawił się błąd że nie da się włączyć w niektórych miastach podglądu wioski pojawia się okienko zaloguj się jeszcze raz Poza tym po tej aktualizacji nie da zobaczyć ruchu wojsk , ruchu handlarzy i bonusów jakie w tym mieście są Dla osób które...
  8. DziadZLasu

[Ulepszenie] Kolory na mapie

Nie wiem jak dużo graczy używa tej opcji ale ja stosuje tą możliwość . W celu ułatwienia sobie gry "maluje" graczy ,sojusze na rożne kolory oznaczając przykładowo farmę . Ale brakuje mi opcji szybkiego usuwania koloru , aktualnie aby usunąć kolor trzeba wejść w profil gracza,otworzyć kolory i...
  9. DziadZLasu

[Ulepszenie] Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców;.

Moja propozycja tyczy się nagrody za logowanie:100 dodatkowych mieszkańców przypisanych na stałe do miasta. Bonus ten jest przypisany na stałe do miasta , niestety po utraceniu miasta bonus znika . Niestety także po ponownym podbiciu miasta bonusu nie ma , myśle że ten bonus po odzyskaniu...
  10. DziadZLasu

[Naprawiony] błąd odznaczeń

Chodzi mi o to że odznaczenia typu "Zdobywca Dnia" w profilu powtarzają się z tą samą datą Z przyznawaniem ich jest wszystko dobrze . Czy da się z tym coś zrobić?
  11. DziadZLasu

Punkty Walki za zniszczenie muru

Punkty Walki . Dzięki takiej zmianie PW można by było dostać za zniszczenie muru . W zależności od poziomu było by to 2 , 3 lub 4 PW (w zależności ile dany poziom muru zabiera mieszkańców) Przykład : Atakuje miasto w którym jest garstka deffa i 16 mur . Udaje mi się zniszczyć całe wojsko...