Wyniki wyszukiwania

1. rok82

Zmiana prędkości świata Olous

Szkoda Garu ze nie byleś chętny do zmiany ustawień na Lapitosie ;) Używaliśmy wtedy takich samych argumentów (oprócz pandemii) co Ty teraz - co się zmieniło ^^
  2. rok82

Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

ja od 3 lat robię:( nie wiem kto wejdzie ale ekipa Garu lubi takie wolne.
  3. rok82

to nie wchodzicie?
  4. rok82

zobaczymy jak Wam pójdzie na tym nowym z tymi ustawieniami :cool:
  5. rok82

Dyskusja na temat nowego świata

Black, wszystko się zgadza tylko problem był w tym ze Smerfy nas nie atakowały a my się przestaliśmy rozwijać dlatego została podjęta decyzja o rozbijaniu lecz nie my ja rozpoczęliśmy tak jak to napisałeś :) Co do przegranej, uważam ze przegraliśmy M45 i jak była możliwość przejmowania...
  6. rok82

Dyskusja na temat nowego świata

czy my graliśmy na tym samym serwerze? Jakbyś zapomniał - za nim zaczęliśmy złomowanie to oczyściliśmy m 44 z czerwieni wiec chyba pomyliłaś serwery ze to my zaczęliśmy złomowanie.
  7. rok82

Black, Dlaczego to my mamy się z tego tłumaczyć - zapytaj bezpośrednio Gwiazdy czy to jej oba konta były.
  8. rok82

kasztanowy przestan pisac glupoty o tych masowkach, nowiciuszach itd.. U nas kilkanascie nickow jest z ktorymi gram pierwszy raz i tez mam napisac ze jestesmy masowka? Na kazdym serwerze przegrana tlumaczysz masowka? Kwestia checi i organizacji gry. Wiadomo ze to pochlania mase czasu aby...
  9. rok82

Artur nic nikomu nie musimy udowadniac. Po statach do tej pory padlo 14 miast czerwonych. Gramy swoje dla zabawy i to powinno byc najwazniejsze a nie opinie innych. Zawsze znajdzie sie ktos komu nie pasuje to czy owo - zwykla ludzka zlosliwosc gdy zaczyna isc pod gorke.
  10. rok82

Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

W tym wpisie Wojtynol ujal wszystko dlaczego tak sie skonczylo. Kolorowanie wszystkich na zielono to byl pierwszy klucz. Drugi to olanie m 45 za pozno ogarnelismy Uszka i s-ke. Gratulacje dla Smerfow! PS. Olsen chcialem osobiscie Ci pogratulowac wygrania!
  11. rok82

Sytuacja na świecie Olint

Chwilę mnie nie było a tu takie dymy :d Odniosę się do zachowania trebora. Rzeczywiście słabe posunięcie, nie znam dokładnych przyczyn, lecz widać, że słabo trafił w rozbiórki. Jeśli gracz nie jest pewny to rozbiera się go silowo w czasie gdy jest najmniej aktywny i tylko wśród zaufanych graczy...
  12. rok82

To Nosbarg byl w lcn ? nie zauwazylem ;) Rowniez zycze Zdrowych i Spokojnych Swiat :)
  13. rok82

Adaś chodź bliżej bo póki co daleko ogniami :) kilku kompanów od ciebie się wychyliło i wczoraj pożegnali się z wioskami ;)
  14. rok82

Kolejny papierowy wojownik poza sojem :D
  15. rok82

Sytuacja na świecie Lapitos

A czy ja napisalem ze CSW sa zli? Bledem bylo pozwolenie im sie rozwinac. Jakby od poczatku byli cisnieci to Tuptusie byli by w lepszej sytuacji. Bardzo duzo rzeczy sie zeszlo na porazke i mam nadzieje ze kiedys dojdzie do rewanzu.
  16. rok82

Pozwole sobie na kilka slow. Garudo szacunek za plan i realizacje. Ladnie to w bani wymysliles i co najlepsze przeniosles na mape :) Odczekanie kilku dni z wejsciem majster. Szkoda ze ta potyczka tak sie skonczyla ale mam nadzieje ze kiedys dojdzie do rewanzu. Przyczyn takiego przebiegu na...
  17. rok82

Sparrow to jednak stan umysłu, ten sam bełkot co warrior o_O domagasz się lania od Dezerterów, ustaw się w kolejce i jak niektórym się zachce to zaliczysz ponowna glebę jak to miało miejsce na Apolloni :D Podbijam z pytaniem Arta bo umiejętnie omijasz odpowiedzi: ile szarości zaliczyłeś po...
  18. rok82

Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

co ty chcesz naginac procz festynow o_O
  19. rok82

Sytuacja na świecie Hermonassa

odnioslem sie tylko do tych 3 bohaterow co lubia wklejac pierdoly w profile i prowokowac nazwami miast :)) Przelecielismy sie po nich i nagle lament ze wszystkie wioski na m44 stracili :)) Oni mysla ze ich rzucanie blyskawic, plag czy fejkowanie w nocy mnie rusza, wrecz przeciwnie - mam ubaw...
  20. rok82

Sytuacja na świecie Hermonassa

Wolf nie pogrążaj się. Akcja była spontan :) to ty zacząłeś z tą waszą zaje...ą na co my powiedzieliśmy - SPRAWDZAM :)) i się zesralo bo nigdy nie widziałeś tyle rozwalonego wsparcia hahaha dla twojej wiadomości skrzyknelismy się w 3 a że inni podłączyli się to za to im chwała że poświęcili swój...