Wyniki wyszukiwania

1. sada2

[Wyjaśnione] czy takie coś ch...... jest wulgaryzmem ???

czy takie coś ch...... jest wulgaryzmem ??? jak nie to może być w nazwie sojuszu ??? przecież osoba stosująca takie coś może mieć coś innego na myśli np: chata , chusta ,,, co wy na to ????
  2. sada2

problem

zrobiłem bunt w miecie wroga, odczekałem 12 godzin posłałem kolona, pokazywało mi że przejecie , a na raporcie pokazywało zwykły atak i straciłem wszystkie ognie ale statków transportowych nie straciłem i kolona , a on stracił wszystkie birem i załatwiłem mu całe wojo lądowe i wodne ale nie...
  3. sada2

[Nie można powtórzyć] błąd w przejęciu miasta

zrobiłem bunt w miecie wroga, odczekałem 12 godzin posłałem kolona, pokazywało mi że przejecie , a na raporcie pokazywało zwykły atak i straciłem wszystkie ognie ale statków transportowych nie straciłem i kolona , a on stracił wszystkie birem i załatwiłem mu całe wojo lądowe i wodne ale nie...
  4. sada2

Dwa pytania.

1.Pytanie można przejąć sojusz jeżeli szew jest nie aktywny i to długo czasu :confused: 2.Pytanie mam złote monety i chce przejść do innego świata to nie stracę złotych monet?
  5. sada2

(zabawa) pisanie historyjki!

Mam pomysł każdy kto chce może wziąć w tej zabawie udział, ja zaczynam np. piszę „Dawno temu” kolejna osoba dopisuje 2 wyraz pod koniec zobaczymy co nam wyszło:p Wiec zaczynajmy ! Dawno temu