Wyniki wyszukiwania

1. maja2013

[Nie można powtórzyć] Widmo rekrutacja

Zaczęłam dziś grać na Achillesie. Dałam do rekrutacji jednego boskiego wysłannika. On się już zrekrutował, ale w mini podglądzie ciągle jest, dziwna sprawa. W dodatku czas przy nim zamiast maleć rośnie. - - - Automatycznie połączono posty - - - :)
  2. maja2013

[Naprawiony] [FORUM] Brak tłumaczenia

Brak tłumaczenia na polski w tym miejscu:
  3. maja2013

[Naprawiony] Uciekinier

Tekst "wymagane do natychmiastowego ukończenia" ewidentnie chce uciec z ramki" taki z niego złośliwiec. Bez skryptu Potuska i ze skryptem to samo. Przeglądarka: Mozilla 38.0.5, na innych nie sprawdzałam :D W sumie to wszystko wina natychmiastowego ukończenia, jakby nie było to by nie było...
  4. maja2013

Wybuchowe chomiki

5. maja2013

[Wyjaśnione] Monety mądrości.

Mam pytanie czy monety mądrości i monety wojny znikają po jakimś czasie czy zostają jeśli sie ich nie wykorzysta ?
  6. maja2013

Dojdź do 50 zanim ja maja2013 napiszę 0 :)

Chyba każdy wie o co chodzi :D
  7. maja2013

[Ulepszenie] Możliwość wyłączenia ochrony .

Mam pomysł żeby dodać możliwość wyłączenia ochrony dla początkujących.
  8. maja2013

[Hobby] Grzybiarstwo

Chodzicie na grzybki ja dzisiaj byłam troche ich jest :) Zdjęcie bym wstawiła ale za duże ;(
  9. maja2013

[Wyjaśnione] Nazwa sojuszu

Witam mam pytanie bo w regulaminie tego nie mogłam znaleźć. Więc czy nazwą sojuszu może być nazwa jakiegoś zespołu muzycznego lub programu telewizyjnego
  10. maja2013

Nowy bóg na świecie wojowników

Proponuje żeby na świat wojowników dodać boga tego co jest na świecie bohaterów Artemidę Dar natury - tajemniczy wóz z kamieniem pojawia się przed bramą miasta. Chwała Artemidzie! (koszt: 30 łaski) Sprawność łowczyni - celność broni dystansowej zwiększa się. Siła rażenia ataku...
  11. maja2013

maja2013

też postanowiłam założyć swój temat a więc pytajcie o co chcecie :D