Wyniki wyszukiwania

1. top 15 sojuszy

no teraz mamy wakacje, ja też sobie odpuściłem i prawie nie gram. Ale za 50 dni dominacja, więc być może wtedy ktoś komuś scyzoryk w plecy, tudzież kuksańca w szczepionkę niespodziewanie da i coś się tu wreszcie zacznie dziać :D
  2. top 15 sojuszy

wrzuci ktoś skany z top 15? wojownicy i eko, a najlepiej krótka opinia do tego :D trochę się pozmieniało ostatnimi czasy. Ja niestety jestem nie na swoim laptopie, ale w przyszłym tygodniu postaram się coś wtrącić do dyskusji.
  3. Sytuacja na świecie Lapitos

Daria nie odgrzewaj kotleta :D wszyscy na serwerze się cieszą, że budujesz nam szaraki, na które obecnie nie mamy slotów, Doceniamy :] ale nie wracaj już do tych tuptusi
  4. top 15 sojuszy

Na walkę z kimkolwiek to oni są chyba za mali póki co. Zabierają im póki co pojedyncze miasta większe sojusze dookoła, ale jakiejś akcji na nich to raczej nie było. A to jakaś dobra ekipa? Czy tak sobie pytasz? :D ja kojarzę tylko kilka nicków
  5. Sytuacja na świecie Lapitos

brzmi jak jakiś plan na wygraną, chyba ich przejrzałeś :D
  6. top 15 sojuszy

Dobry pomysł, ja właśnie dorwałem chwilę wolnego czasu i jestem po lekturze kilku stron w "sytuacji na świecie". Teraz idę spać, co by jutro rano jakieś czerwone nie szalało :D jak nikt do wieczora nic ciekawego nie wrzuci to ja się postaram coś zmajstrować. Topka w sumie wciąż wygląda podobnie...
  7. [Wyjaśnione] Moc handlowa?

Rozbuduj targowisko :]
  8. top 15 sojuszy

pociągnie ktoś temat tych top 15? wiem że sami amatorzy z góry na dół, ale wszyscy zasługujemy na kilka słów hejtu za te nieudolne próby podjęcia dobrej gry :D
  9. Sytuacja na świecie Lapitos

Właśnie się zalogowałem żeby krzyczeć o ciszy na forum, a tu coś się rusza. Szkoda tylko, że nie w temacie :D pogadajmy o sytuacji na świecie, w grze nuda to może chociaż tu się coś pokotłuje? :]
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

ciekawe rzeczy mówisz :D no w sumie to my Was, a nie Wy nas atakujecie, więc czasem sie zdarza. Ja tam póki co na tym serwie utopiłem tylko raz, na kolesiu który nie wiedziałem że będzie się w ogóle bronił i nie dograłem czyszczenia :] myślałem że już skończył. Masz, pocieszaj sie jaka Cenzura...
  11. Sytuacja na świecie Lapitos

szefu nie zgadzam się. On jest bardzo dobry w moczeniu... swoich złotych offów na miastach wszystkich wokół niego oczywiście :D
  12. top 15 sojuszy

ma złoto więc mu wybaczają, proste. Dobra idę sobie z tego forum, bo od rana siedzę i tylko tracę wiarę w ludzkość. I niedzielę :P Na odchodne rzucam aktualny ranking boba i pw ogólnego. Komentarz będzie kiedy indziej, może tym razem się postaram :D
  13. Dyskusja na temat aktualizacji

Aktywnie gra tam może ze 300 osób, a tu jeszcze im szkody narobili więcej :D można to było inaczej rozwiązać: Zrobić funkcję odwetu. Słabszy gracz może zaatakować silniejszego niż 20 procent przez 12 h od momentu, gdy atak tamtego wpadł na jego miasto - coś w tym rodzaju
  14. Sytuacja na świecie Lapitos

A ja nic, może poza Waszym lekko niefortunnym opisem :D to akurat była taka przyjacielska zaczepka
  15. Sytuacja na świecie Lapitos

Po raz pierwszy muszę się zgodzić z jakimś wnioskiem osobnika powyżej. Aczkolwiek nie przemogę się żeby polubienie kliknąć :D Wracając do sytuacji: coś te Tuptusie bardziej widać w pkt boba niż woja :D
  16. Sytuacja na świecie Lapitos

służę :D
  17. Sytuacja na świecie Lapitos

No na wysoki procent przelałem. może się zwróci, ale wolałbym, żeby nie :D A żeby nie było że całkowity off top - nowy sojek się pnie do góry, jakieś Don Kichot. Będziecie walczyć z wiatrakami?
  18. Sytuacja na świecie Lapitos

Kierowniku, obiecałeś trzy winiacze za ostatnią pomoc i gdzie to jest? :[ ja więcej nie podbijam, menele mają swój honor. Zaczne znowu podbijać jak zaczniesz płacić w terminie
  19. Sytuacja na świecie Lapitos

Johnald nie możesz zwrócić komuś czegoś, czego dana osoba nie posiadała. Pomyśl czasem co piszesz :D
  20. Sytuacja na świecie Lapitos

Miałem coś napisać, ale musze sie szybko ogarniać teraz. Doróbcie komentarzy, będzie do czego się potem odnieść :]