Wyniki wyszukiwania

1. Black Fish

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

żeby była jasność - ja jestem fanem obrony poprzez gniewy i sztrormy. Taki bohater by jednak był bardziej ciekawostką, trochę jak Atalanta. Walce i tak wolałbym puszczać z dejmosem, ale na pewnych konkretnych przeciwników może bym się skusił na tego bohatera. może.
  2. Black Fish

Propozycja mogłaby powstać choćby po to abyśmy mogli ja przedyskutować. Imho bohater jak wielu innych, wcale nie OP, bo decydując się na niego nie możemy z atakiem puścić Deimosa, czy innej Medei. Coś za coś. Na pewno bym go nie wybierał jako pierwszego bohatera, pewnie nawet w top5 by się nie...
  3. Black Fish

To jest ciekawy pomysł. Pisz propozycje, głosujemy raz dwa i można wysyłać do Niemiec, póki maja chęci aby coś z ta gra zrobić
  4. Black Fish

Top 10 sojuszy

Pisanie odpowiedzi Hoplicie i YeahBuddy mnie dobija. Zupełnie nie wierzę w to co się tu dzieje. Poniżej ostatnia kronika, a w zasadzie pół kroniki, które napisałem kilka dni temu i nie mam głowy aby dokończyć. Dziś o wojnach, które dopiero co się zakończyły. Akcje przed-, między- i tuż po...
  5. Black Fish

Top 10 sojuszy

LOL - Hoplita na prawdę myślał że my im te miasta po prostu oddamy? I to wg niego miałaby być bezstronność kronikarza? Oddać miasta Liściom z których przyszła do nas tili jest złe, ale oddawanie miast jemu tylko dlatego że ktoś miał rezerwacje niby jest ok. Mam coraz większe wątpliwości co do...
  6. Black Fish

Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jest mniej graczy, ale też są mniejsze sojusze. A dominacja to jest wręcz stworzona do gry jednym sojuszem. Tak graliśmy na Ramnusie gdzie w 60 osób bezdyskusyjnie wygraliśmy świat bez paktów. Tak gra Kronika na Nagidosie gdzie w niecałe dwa sojusze biją się z wszystkimi na na prawdę mocnym...
  7. Black Fish

Top 10 sojuszy

I oboje też od razu, gdy daliście znak że macie tam rezerwacje wyrzuciłem abyście mogli zrobić swoje. Tak sobie teraz myślę że w sumie to wrzucę co pisałem do Pavlito w Sylwestra, gdy wy się tak dobrze bawiliście naszym kosztem. Po pijaku zebrało mi się na wyznania miłości To moja szczera...
  8. Black Fish

Top 10 sojuszy

szczerze mówiąc to ja odebrałem to tak że oni oboje mają wyjść. nie pamiętam czy Seta sam wyszedł czy go wyrzuciłem, ale to było na moją prośbę. On też ma miasta na tej wyspie, które traktowałem tak samo jak miasta tili. trochę się chyba nie dogadaliśmy. edit: dobrze pamiętałem. to moja sprawka
  9. Black Fish

Top 10 sojuszy

Obaj to są topowi gracze. Znacie ich przecież. Dlatego chciałem aby gdzieś dołączyli. Wcale nie do nas. Seta i tili to transakcja wiązana. To że będą rolować miasta było do przewidzenia. Skąd wzięli defa nie wiem, ale tak jak pisałem - spodziewali się ataku. Liczyłem że odczekacie chwilę i ich...
  10. Black Fish

Top 10 sojuszy

Boldem i Kursywą fragmenty wpisu Hoplity ze Strony 19 Przyznajemy, że podczas dyskusji przed startem Olousa Michał i Basia rozmawiali z nami kilkukrotnie (...) Wszystko było w najlepszej relacji. Zaznaczamy, że nikt nie omawiał kwestii zasad gry jakimi mieli się kierować kronikarze. Jestem...
  11. Black Fish

Top 10 sojuszy

Postaram się, choć łatwe to nie będzie
  12. Black Fish

Top 10 sojuszy

spokojnie. korespondencja między nami to długie elaboraty, a to zajmuje trochę więcej czasu :) Wrócimy do tego niedługo.
  13. Black Fish

Top 10 sojuszy

Ani jednym ani drugim. Opinia zmartwionego gracza, który by chciał aby złośliwe fejkowanie się skończyło, podobnie zreszta jak to opisane przez Nikeee. Swoją drogą, to myśle że podanie nicku gracza który to robi jest zgodne z regulaminem FO. Chętnie się dowiem na kogo krzywo patrzeć od dzis.
  14. Black Fish

Top 10 sojuszy

I też pewnie nikomu by nie przyszło do głowy by się o to oburzać, gdyby któryś toksyczny nie zaczął przeginać. Jeśli budzi kogoś dziesiąta noc z rzędu tylko po to aby ktoś się nie wyspał, to to jest toxic i dowództwo sojuszu powinno zainterweniować.
  15. Black Fish

Top 10 sojuszy

Czy tylko mi się zdaje czy Hoplita i yavus mówią o czymś zupełnie innym wiec się nigdy nie dogadają niestety. Hoplita zakazał u siebie fejkow-cofanych, czyli jedną z wielu technik. Yavus z kolei się oburza na prześladowanie graczy fejkami - chodzi o motywacje, a nie technikę. wygodne...
  16. Black Fish

Top 10 sojuszy

przyznaje że nie mam dowodów. Teraz ty powiedz uczciwie że za tymi multikami nie stoją liski. Jestem pewien że wiesz kto za tym stoi i nam napiszesz tutaj prawdę. ... lub nie masz honoru
  17. Black Fish

Top 10 sojuszy

Liski tak już maja. To jest właśnie ten szacunek który Hoplita odmienia przez wszystkie przypadki
  18. Black Fish

Top 10 sojuszy

Próbowaliśmy zrobić odwet i szybko zrezygnowaliśmy, bo to zupełnie nie nasze klimaty.
  19. Black Fish

Top 10 sojuszy

nigdy nie wzięliśmy do sojuszu nikogo z wbitym buntem.
  20. Black Fish

Top 10 sojuszy

Blodi - na którym serwerze gdy grałeś ze mną robiliśmy takie fejki??? Bo wrzucasz nas do worka z wszystkimi. Po drugie - to że Adam chciał to zakończyć to chwalebna inicjatywa. Wiem że też święty nie jest i ma swoje za uszami. Nawet w którejś kronice pisałem że Dolary zafejkowaly wszystkie...