Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Apollonia

dzien dobry Wchodze
  2. Sytuacja na świecie Baris

Poczytałem sobie te wypociny, i nie bedę w tej sprawie zabierał głosu! Bez względu na to jak Psychiatryk nie chciał grać wszystko dobrze zaplanowali od samego początku. Daleko od centrum, na spokojnie lali nobków, podczas gdy my mielismy iśc wyznaczoną drogą, Bumy, Magnat, potem nie mogluiśmy...
  3. Sytuacja na świecie Baris

Inkognito Była ankieta mogłeś wtedy wyrazić swoje ZA wprowadzeniem nowych zasad na swiaty w których już dawno cudaki stoją. Po za tym mimo zbanowania kilku graczy i cofniecia wsparc które już płyneły- (ewidentna ustawka na dzień akcji+ jakim cudem udało się jeszcze cofnąc te wsparcia które juz...
  4. Sytuacja na świecie Baris

Dzień na Baris- az serwer muliło :)) Fajnie się na to patrzyło :)- Ktoś magnatom na ambicję wszedł
  5. Sytuacja na świecie Baris

6. Sytuacja na świecie Baris

377 :)
  7. Sytuacja na świecie Baris

O godzinie 11 było już 70k birek, pod samo bw- była robiona kumulacja- z tego co wiem to było 130k pod BW i jakieś 700k lądu Dodatkowo Psychiatryk ma bonus 20% do ataku a nam własnie się skończył 20% do obrony. Nie było żaadnych dodatkowych bonusów do obrony- oprócz premki. Wszystko dobrze...
  8. Sytuacja na świecie Baris

999+ na teraz o 13.28 usunąłem 400 rapków i zresetowałem murek, który aż sie ugina od ilości wojska. 874432 pkw szkoda ze nie było złotych zmysłów. Gratuluję akcji jeszcze raz! Mimo że nie wyszła do końca.
  9. Sytuacja na świecie Lindos

czy mi się wydaje czy za każdym razem jak otwierają nowy swiat gracze pedzą tam żeby udowodnić ze jednak coś znaczą... przez pierwsze 3 msc... póki nowego nie otworzą
  10. Sytuacja na świecie Baris

11. Sytuacja na świecie Lindos

Troszkę srea i anchowis to bym zjadł, grilla jak najbardziej - ale grepo ju z leci na łeb na szyję pamietam ze na Thecie na starcie było 30k ludzi było z czego wybierać i jak 1000 odpadło to nie było żadnego problemu - a teraz ja pitole każdy tylko czeka zeby nowy swaiat zacząć...jak by to coś...
  12. Sytuacja na świecie Lindos

Cris???? A Ty dalej szukasz swojego miejsca??? Jak co to jedno miejscecały czas czeka ! Tylko napisz i napewno się nie będziesz nudził- jak dasz radę to ogarnąć
  13. Sytuacja na świecie Baris

Dzieje się dzieje- już nie bądźcie tacy skromni:)) jak by tak zmysły x4 siadły na demokrycie i zgrać to z uderzeniem Psychiatryka to bizneś niesamowity 1,5 bańki pkw w jeden dzień lekutko w papućkach. biorąc pod uwagę to ze murek tu i ówdzie się złotem podsypie i że wszystko jes dograne jak...
  14. [Omawiane] Kiedy koniec projektu Grepolis?

Odp: Kiedy koniec projektu Grepolis? Ja bym był za podwojeniem mitków obronnych, przynajmniej kiedy swiat startuje, to by podcięło skrzydełka złotym cwaniaczkom, i dało szansę na starcie. jedyne co potrzeba to murek. i niech wealą pkw. dodałbym cerbery, i dziki. Skoro mamy erynie i harpie...
  15. Sytuacja na świecie Helorus

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Teraz można wybrac ustawienia nowego świata- więc proponuje ustawić zmsły razy dziesięć, manty razy 30, i przy każdym doładowaniu za 300zyla czy 55funi zależy kto gdzie ładuje, wszystkie opcję jeszcze się podwajają a w ekwipunku 40 miejsc, tylko trzeba...
  16. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella A chodzę sobię i rozglądam się co w trawie piszczy.
  17. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris No jeszcze wirujemy
  18. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Pella To teraz więcej czasu na Bariś będzie:) Chociaż skoro ten swiat w agoni już od dawna to i na baris nic się nie zmieni...
  19. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Widzisz DonB. pamięć Masz prawie fotograficzna :)
  20. Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Tak chodziło o Tomalę, a smiałem się ja Jarząbek Wacław- z czystej nierafinowanej i nie wymuszonej złośliwości :) I nie mam nic przeciwko takim zagrywką- trzeba tylko uważać co się do kogo pisze. A tych co podpuszczają nie brakuje.