Wyniki wyszukiwania

1. Quasteer

[Wyjaśnione] Temat wiadomości

A dokładniej wulgaryzmy w nim zawarte, są "blokowane" przez system gry?:mad:
  2. Quasteer

[Wyjaśnione] Maraton

Czy można było by chodź na jeden dzień przywrócić ten świat? W notatkach miałem pozapisywane fajne dupery ale dopiero teraz sobie o tym przypomniałem :mad: Ludzie proszę was, szkoda żeby moja kolekcja poszła w niepamięć, tyle dzid się zmarnuje!
  3. Quasteer

[Wyjaśnione] "Bonusy ataku"

Chciałbym wiedzieć, czy gdy aktywuję "Dowódcę" (+ 20% do ataku) oraz "Ulepszony atak" (+ 30% do ataku [nagroda za wykonane zadanie misji wyspowej]) to: 1: Te bonusy się połączą i razem będą tworzyć "+ 50% do ataku". 2: X - "Ulepszony atak" Y - "Aktywowany Dowódca" a przed nim włączony...
  4. Quasteer

[Wyjaśnione] "Szczęśliwa ludność"

Witam. Właśnie skończyłem samouczek, pojawiła mi się nagroda, jak w tytule. W tym tkwi problem, bo mam już "zadowolenie", czy da się jakoś przechować tę nagrodę ? Albo jakoś tak? Nie chcę tego stracić :/
  5. Quasteer

Nowy szpieg - Czar

Mam taki pomysł ... A jakby tak dodać nowy czar dla jakiegoś boga. Rzucając ten czar (nie mam pomysłu na nazwę) na czyjeś miasto, otrzymywali byśmy raport szpiegowski! Oczywiście, nie zawsze "zwiad' by się udawał. Koszt łaski: 500 Skuteczność (czy "akcja szpiegowska" się powiedzie): 40% Co wy...
  6. Quasteer

Wsparcie

Załóżmy, że wspieram pewnego gracza samymi statkami transportowymi, na których jest 100 szermierzy. Jeśli ktoś zaatakuje miasto które wspieram samymi Statkami Ogniowymi, to moje statki transportowe wraz z lądem padną?
  7. Quasteer

PW

Za zniszczone biremy także dostajemy PW?
  8. Quasteer

Aktualizacja symulatora walki.

Kiedy dodacie boskiego wysłannika do symulatora?
  9. Quasteer

Akceptacja forum

Na forum chcę zrobić dział wraz z innym sojuszem, lecz gdy dział zostaje utworzony (przez tamten sojusz), muszą czekać na akceptację mojego sojuszu. No więc gdy chcę zaakceptować oba "znaczki" "X" i "V" odpowiadają za "usuń dział" bodajże. Tak więc się pytam czy wszystko jest ok? tylko ja coś...