Wyniki wyszukiwania

1. Bakkuss420

Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

GandalfS Z tego co pamiętam, to dostałem mnóstwo fejków od Lysego (Który puścił szaraki) w ciągu nocy, po próbie wbicia kolona. Z rana ustrzeliłem trochę ogni, i wszedłem mu do dwóch miast gdy jeszcze nie był szary, a że nie potrafił sobie z tym poradzić to w rozrachunku strzelił się na szaro...
  2. Bakkuss420

Nie mogę, ręce zajęte przejmowaniem wioch ;)
  3. Bakkuss420

Psycha nie wytrzymała, pierwsze szare miasteczka u Łysego, brać póki ciepłe
  4. Bakkuss420

Sytuacja na świecie Ialissos

Dzięki wszystkim za dość długą i nieprzewidywalną grę ;) Do następnego.
  5. Bakkuss420

Kisimy wojo, i siedzimy za murem a mimo wszystko wielu graczy z topki ma mniej pw niż u nas w top 50 xD
  6. Bakkuss420

Zanim spojrzy się na mury w naszym sojuszu, warto spojrzeć również w swoim gdzie murarzy wcale nie brakuje ;D
  7. Bakkuss420

Narzekane jest na masę fejków przez osoby, które zazwyczaj w ten sam sposób podbijają miasta - masą fejków ;)
  8. Bakkuss420

Ach te błędy serwera <3
  9. Bakkuss420

Widzę "Mistrzowie" w swoim fachu dalej działają, usadzanie swoich graczy u czerwonych, usadzanie ich na strategicznych wyspach - kretowanie i ponowne przyjęcia "Zbawcy" Chyba nie muszę mówić o jakim sojuszu mowa? Kto pierwszy zgadnie?
  10. Bakkuss420

Do zobaczenia na innych serwerach ;) Pozdrawiam również tych, którzy "Wygrali" mając 2 cudaki ;)
  11. Bakkuss420

Nasze Metody Działania? Hmm... Ciekawe, bardziej ciekawsze niż to gdzie mowa o stosowaniu waszych metod? Mogą być zdeterminowani, Post kierowany w zupełności do MoonGeja ;)
  12. Bakkuss420

Komuś chyba zaczęło wysokie EGO odbijać. Zacytuję opis pana Gizesa " Ach ta Vallhala potrafila powiedzieć a ale juz b sie nie udało. Zaslyneli ... no wlasnie czym? Nieudolnymi palikami i budową domków? Tak to chyba to , no i nie mozna zapomniec o naszej zlotej walucie ktora nie pomogła. "...
  13. Bakkuss420

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czyżby Sezony z Synopy? tutaj grają ?
  14. Bakkuss420

Walki na świecie Ialissos

W końcu coś się zaczyna dziać ;) Nie chcę mi się przypominać ile razy się topiliście, bo nie o to tutaj chodzi. ale widzę że pamięc macie dobrą co do waszych "SUKCESÓW" ;p
  15. Bakkuss420

Walczymy ;) Zdecydowanie Historyczny serwer ;) Powodzenia!
  16. Bakkuss420

Gratulację przejęcia miasta cudaczego. Wydawało by się że świat umarł a tu taka walka - było przednio. Jednakże nie sądzę, by ktokolwiek był pod wrażeniem nazw miast ludzi od was - próbujecie wejść na ambicje? Z przekazem dla graczy którzy owe nazwy miast pozmieniali. Jeżeli czujecie się...
  17. Bakkuss420

Niestety, stosujemy taką samą samą taktykę jak nasz przeciwnik ;) Z tą różnicą, że my wytrwaliśmy w akcjach nocnych - wy nie bardzo. Powodzenia, i ciśniemy dalej.
  18. Bakkuss420

Z natury tacy są "Szczerzy"
  19. Bakkuss420

Jeżeli nie stać cię na to że ktoś wydaje więcej plnów od ciebie, nie narzekaj tylko zmień coś by było cię stać.
  20. Bakkuss420

Nie mineły 2 tygodnie Ialissos z tego co pamiętam i Cosiek był szary ;p Więc o czym tu mowa.