Wyniki wyszukiwania

1. Wybory Spamera Miesiąca- Kwiecień 2014

Odp: Wybory Spamera Miesiąca- Kwiecień 2014 głos na Londi
  2. Party

Odp: Party Wreszcie wolny świat i jeszcze do tego bez morale :D super
  3. Maraton - Party

Odp: Sytuacja na świecie Maraton Imperium Romanum Farciarza, 3 tydzień ma perfidny błąd ortograficzny w profilu soja. Należą do UNI sojuszy :D
  4. Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma BP nie wygrało świata ? oj zazdrośniki i kłamczuszki. Cudy postawiliśmy. Wielkie KP nie umiało wygrać, wielka Fulminanta dała się wchłonąć, wielkość widzę. Wielcy wojownicy, wielka sprawa a że przy okazji kłamiecie to już się nie pochwalą
  5. Sytuacja na świecie Efez

Odp: Sytuacja na świecie Efez Czy gra tutaj ktoś z gammy ? :)
  6. Reaktywacja

Odp: Reaktywacja Kto z Gammy gra dalej, zapraszam na Efez. Napiszcie tutaj o linka i siadamy na wrogach :D Pozdro
  7. Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? Wszystko co dobre kiedyś się kończy, dlatego też wszem i wobec ogłaszam, że Black Pearl przechodzi do historii. Czarna Perła znika we mgle i opuszcza gammę. Na sam koniec zbudowaliśmy jeszcze 5 cud - Latarnię, tylko dlatego żeby pokazać KP że nadal są na nas za słabi :D...
  8. Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma gamma ma nadal 590 użytkowników, zamknięta nie jest. Celem świata było wybudowanie i utrzymanie 4 z 7 cudów. Wcale nie dziwi mnie fakt że zawsze znajdą się jacyś defetyści, deprecjonujący efekt naszego sojuszu, ot tak już mam. Póki co rozkład cudów...
  9. Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma dzięki wielkie :)
  10. Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Witajcie, niezmiernie mi miło oznajmić że to Black Pearl, jest jedynym sojuszem bezapelacyjnie władającym gammą. Na podziękowania zasługuje mnóstwo osób, stanowiących trzon BP od początków świata gamma. Pozwolę sobie nie wymieniać z nicków, bo zajęło by to sporo miejsca, może tylko 5 osób...
  11. Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? Nawiedzaj ich nawiedzaj. Tylko nie zapomnij na forum podać nicka, pod którym ich powtórnie nawiedzisz ;>
  12. Zabieranie złotych monet przed czasem

Nie bardzo kumam o co chodzi. Mam 230 monet złotych, i aktywowanego zarządce do 6 czerwca 2012. Po czym 3 czerwca znika mi 100 monet akonto nowego zarządcy i teraz mam zarządce do 20 czerwca ( czyli 14 dni się zgadza ) czemu tylko 3 dni przed końcem usługi Inno raczy się moimi pieniędzmi. Nie...
  13. [Naprawiony] Zloto i łaski

Odp: Łaska :/ u mnie też złoto nie wpłynęło. trochę to nie wporzo jak miałem wybrać i wybrałem to chociaż przekażcie je
  14. Zabieranie surowców

Odp: Zabieranie surowców Ja mam ciut inny problem ale też dotyczy znikającej surki. Przesyłam sobie między własnymi miastami bez kapitana i chcę wysłać 5100 kamienia po czym w moim mieście pobiera mi tego kamienia ale 5400 a idzie do miasta B 5100 o co tu biega. Niedociągnięcie czy nowy pomysł...
  15. Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? haha świątyni już nie ma. Aha, nie tylko KP jak pisałeś nie umie atakować, wy czyli potęga tego świata atakujecie bez ogni :D jak sereni czy adikks :D jeszcze raz brawo.
  16. Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? O ile mi się wydaje nie ma na gammie miasta o nazwie "symbol niemocy MAH" więc nie wiem co zgapiliśmy :P Tej drugiej śmiesznej zaczepki nie będę komentował. choć fakt może nazwa miasta "straciliście 23 tysiące ogni" byłaby lepsza :P
  17. Co na Gammie ?

nie mam takich zabawek, to ukłon w stronę dorosłych zachowań AS, powinieneś wiedzieć coś o tym. Bo gdy tylko ktoś dostawał po dupie to uciekał, ale nie bój nie bój w końcu te urlopy się skończą a My będziemy czekać. Pozdro Cisza tutaj tym nie mniej jedną rzeczą w imieniu BP się pochwalę...
  18. Co na Gammie ?

Odp: Co na Gammie ? Cała AS uciekła przed atakami na urlopy. Niejako dla rzucenia im rękawicy, przedstawiam swoją luźną interpretację ich zachowania. Panie i Panowie oto Armia Smoków
  19. Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP No klękajcie narody o tym o czym pisałem to kilka ostatnich lat, jeśli czas od grudnia do dziś to dla ciebie pół roku to klękajcie narody. I o ile mi dobrze wiadomo to jak pisałem miasta przez KP nie były podbite, więc nie wiem o co wyrzut...
  20. Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP

Odp: Wojna KP.R3P.MAH.ANG.NEM.LH vs HEG.AH.ZE.BP Jeszcze Wasz nie jest :P Doskonale wiem że mamy słabe pkt jak i Wy. Katatonia wjechał w na waszą wyspę jak w starą bułgarkę ( czyt. na luzie :D ). Bawmy się póki możemy bo nie wiem jak Wy ale ja nie mam zamiaru bawić się od początku w...