Wyniki wyszukiwania

1. [Wyjaśnione] skasowane raporty

czy jest możliwość przywrócenia raportów wszystkich, które niechcący usunęłam
  2. [Naprawiony] nie działa forum

zawieszki na forum sojuszowym na świecie oriopos po aktualizacji tak się porobiło
  3. [Nie można powtórzyć] przechodzienie z miasta do miasta

jest utrudnione na świecie oropos. Nie działają strzałki boczne. Gra dzisiaj tnie, jest utrudnione, spowolnione działanie funkcji werbunku. Zdecydowanie pogorszyła się grafika nocna od jakiegoś czasu, kilku dni. Jest bardzo ciemna w mieście w czasie bonusu nocnego.
  4. Dzień Święta Zmarłych - 1-go listopada

Ogłaszam w imieniu sojuszu Z-G-R, że dnia 30-go października, od godziny 18:00:00 do dnia 1 listopada do godziny 24:00:00 nasz sojusz nie będzie uczestniczył w żadnych walkach zbrojnych Chcemy te dni spędzić na grobach naszych bliskich i prosimy o czas pokoju Nie chcemy być atakowani i sami nie...
  5. Dyskusja na temat nowego świata

jestem na świecie nikaja. Cóż, prędkościami podbojów i podnoszenia budowli jest to świat podobny do hiperborea, czyli świata najwolniejszego w grepolis. Trochę support przesadził z powolnieniem gry na tym świecie. 8 godzin buduje się gospodarstwo na 34 poziom, przy senacie na 20 poziomie:)...
  6. [Przekierowano do ticketów] luksusowa rezydencja

napisałam do support Rzeczywiście, dwukrotnie miałam krótką okupację, jednak miasto zostało u mnie, więc to nie powinno znikać
  7. Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

niestety to nie jedyny poważny błąd w tym najnowszym evencie, że po angielsku pisany wstęp. Drugi, jeszcze poważniejszy, to to, że nie dodaje grantów za zaliczone, dzienne zadania. Za pierwsze zadanie dostałam grant, za następne nie!!!!! Lipa, panowie i panie z support