Wyniki wyszukiwania

1. Big Kamil

[Przekierowano do ticketów] Problem z logowaniem

Od wczoraj mam problem z zalogowaniem się na Idalium.Gdy próbuję się zalogować strona tylko się odświeża a w pasku aderesu pojawia się "nosession".Nawet gdy uda mi się zalogować to po chwili znowu mnie wylogowuje.
  2. Big Kamil

[To nie błąd] Tracki podbój

Nie wiem czy to błąd.ale mimo.że w żadnym mieście nie mam Hery to mogę wykorzystać czar zadowolenie.Według mnie to błąd.
  3. Big Kamil

[Ulepszenie] Grepolis Mobile-Forum Sojuszu

Moja propozycja polega na tym aby na Forum Sojuszu w wersji mobilnej były oznaczone tematy z nowymi postami tak jak jest to w przeglądarce.Znacznie ułatwiłoby to korzystanie z Forum ponieważ wiadomo by było w którym temacie ktoś napisał coś nowego.
  4. Big Kamil

Big Kamil

Zapraszam.Pytajcie. - - - Automatycznie połączono posty - - - Nikt o nic nie pyta?!!!!!
  5. Big Kamil

[Wyjaśnione] Co się dzieje z budową?

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z 3 budową (i kolejnymi) w kolejce jeśli usługi zarządcy wygasną przed ich zakończeniem?
  6. Big Kamil

[Wyjaśnione] Porada

Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję to pytanie,ale proszę o pomoc. Gra niby działa,ale nie mogę otworzyć żadnego okna(podgląd miasta,raporty,wiadomości itp.)Pojawia się tylko ikonka klepsydry i nic.Miał ktoś kiedyś taki problem.Internet mam dość szybki.Nie wiem co mam robić.Nie mogę zarządzać...