Wyniki wyszukiwania

1. Michał333

Drakensang Online

Gra przeglądarkowa stworzona na podstawie gry o tym samym tytule, tylko bez online, która była na PC'ta (w jedną część tej gry miałem przyjemność zagrać, i dlatego widząc wersję przeglądarkową zainteresowałem się tą grą). Gra ktoś może w to? A może ktoś chce ze mną pograć? :)
  2. Michał333

Michał333

Witam witam, imię pewnie znacie, choć kto wie... :rolleyes:. Zapraszam, jeśli kogoś interesuje moja skromna osoba :)
  3. Michał333

Hattrick

Hattrick - symulator piłki nożnej, wcielamy się w menedżera i prowadzimy klub piłkarski. Ktoś gra? :) Ja zacząłem jakiś rok temu i powolutku pnę się do góry (bardzo powolutku :rolleyes:), obecnie okupuję 8 ligę, gdzie drugi sezon z rzędu zająłem drugie miejsce, ale w przyszłym zamierzam...
  4. Michał333

młodszy moderator

Jeśli można, chciałbym wiedzieć, czym różnią się młodsi modzi od zwykłych? :)
  5. Michał333

Gracz roku

Startuje nowy konkurs! Gracz roku 2011 Tytuł wyjaśnia bardzo wiele. Konkurs ma za zadanie wyłonienie osoby, która w ostatnim roku osiągnęła najwięcej. Oczywiście nie liczą się tylko rankingi, wpływ na zwycięstwo mają także Twoje osiągnięcia na polu walki itp. Ważny jest także wizerunek, czyli...
  6. Michał333

Banowanie na forum w grze

Moja propozycja to możliwość banowania na forum sojuszu. Możliwość tą mieliby jedynie liderzy i założyciele. Banować można by oczywiście tylko członków swojego sojuszu. Ban miałby zapobiec nadmiernemu spamowaniu forum przez daną osobę, bądź uspokojenie kogoś irytującego bądź obrażającego...
  7. Michał333

Wyświetlanie poleceń do danego miasta

Opcja u zarządcy- podgląd poleceń. Chciałbym, aby w tym pasku: dodana została opcja, aby pokazywało tylko polecenia związane z jednym miastem, do którego nasze wojska idą. W grafika bawić się nie będę, ale ja to widzę mniej więcej w ten sposób, że będzie jakiś tam odpowiedni tekst i...
  8. Michał333

Wygląd rankingu;.

Dzisiaj przedstawię kolejną już kosmetyczną zmianę. Proponuję, aby we wszystkich rankingach nasi sojusznicy, paktowicze oraz wrogowie mieli przypisany odpowiedni kolor. Przykład w rankingu sojuszy przedstawiam poniżej: A skoro już były by kolory w rankingu, to była by możliwość...
  9. Michał333

Zmiana w pasku poziomu kultury

Proponuję, aby niebieski pasek wypełnienia w poziomie kultury działał nieco inaczej. Obecnie działa na zasadzie: ile już mamy/ ile zostało do następnego miasta. Wynik jest taki, że przy wysokim poziomie kultury pasek jest cały czas wypełniony: Chciałbym, aby wyświetlało nie całość, a...
  10. Michał333

Nowa opcja w filtrze;.

Proponuję, aby w filtrze widocznym wyżej w podglądzie poleceń (opcja premium- zarządca) dodano nowy filtr- usuwanie poleceń, w których wojska już wracają do miast macierzystych (nie mylić z filtrem dotyczącym usuwania anulowanych poleceń)
  11. Michał333

mieszkańcy na minusie

Co tu dużo mówić, widać na obrazku. Wczoraj też tak było. (Były kiedyś takie tematy, ale są baaardzo stare, wtedy problem był zapewne rozwiązany). P.S. To nie jest z mojej winy, nic nie burzyłem, nie anulowałem badań, nie dostałem piorunem itp. itd.
  12. Michał333

Informacja o usuwanych postach.

Zapewne każdy spotkał się z sytuacją, kiedy na forum sojuszu ktoś usuwa posty. Jest to niezwykle irytujące, i prawie nie możliwe jest wykrycie osoby, która to robi, zwłaszcza jeżeli sytuacja ta ma miejsce na zakładkach dzielonych. Moja propozycja, to umieszczanie informacji o ilości...
  13. Michał333

Zła data w odznaczeniach

Błąd polega na tym, że w odznaczeniach przyznawanych za dany dzień, w tym przypadku agresor dnia, podana jest data otrzymania odznaczenia, a nie data, kiedy pokonaliśmy najwięcej wrogów. Nie zgadza się to z napisem pod tym odznaczeniem: Dnia XX pokonałeś jako atakujący najwięcej jednostek na...
  14. Michał333

Złe naliczanie postów

Na forum sojuszowym jest złe naliczanie postów. Czasami nawet ilość postów jest ujemna, tak jak na obrazku poniżej: Błąd był już od dawna, ale nie szczególnie mi przeszkadzał więc go nie zgłaszałem.